Soutěž o 2 vstupenky na představení Večer tříkrálový aneb cokoli chcete (16. 7. 2024)

Zapojte se do soutěže o lístky na představení v rámci Letních shakespearovských slavností Brno 2024. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o dvě vstupenky na:

Večer tříkrálový aneb cokoli chcete

Kdy: pondělí 16. 7. 2024, 20:30

Kde: nádvoří hradu Špilberk v Brně

Hrají: Kamila Janovičová, Petr Buchta, Vladimír Polák, Kristýna Leichtová, Jiří Sedláček a další

V této komedii si každý přijde na své. Ne náhodou zní podtitul hry Cokoli chcete! Večer tříkrálový je nepochybně jednou z nejkrásnějších Shakespearových komedií lásky. Shakespeare hru napsal pravděpodobně v roce 1601, tedy přibližně v době, kdy napsal Hamleta a byl na vrcholu svých tvůrčích sil. Večer tříkrálový byla komedie spjatá s oslavami, se svátečním „převráceným“ světem příznačným pro středověké a renesanční svátky bláznů.
Ve Večeru tříkrálovém všechno je a není. Viola je i není Cesario. Cesario je i není Sebastian. Láska je i není láska. Každá láska v této hře je iluzí a přeludem.

Zapojte se do soutěže o lístky na toto jedinečné představení!

Soutěž probíhala od 17.06.2024 do 05.07.2024

Roli Cesaria v představení Večer tříkrálový aneb cokoli chcete letos hraje:
a) Jiří Sedláček
b) Jiří Krhut
c) Sára Erlebachová

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...