Soutěž o 2 vstupenky na představení Bouře (7. 8. 2024)

Zapojte se do soutěže o lístky na představení v rámci Letních shakespearovských slavností Brno 2024. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o dvě vstupenky na:

Bouře

Kdy: středa 7. 8. 2024, 20:30

Kde: nádvoří hradu Špilberk v Brně

Hrají: David Prachař, Eliška Křenková, Zdeněk Piškula, Marek Daniel, Josef Polášek, Csongor Kassai a další

Nejkrásnější pozdní hra Williama Shakespeara, v níž se objevují témata a motivy, které alžbětinského dramatika zajímaly po celý život: velká láska, pletichy, pomsta či odpuštění. Ale i téma iluze, skutečnosti a plynutí času. Svou strukturou hra Bouře nejvíc připomíná slavnou komedii Sen noci svatojánské, i proto zde záměrně navážou na své zrcadlové předobrazy z úspěšné inscenace Snu noci svatojánské (2013) David Prachař, Csongor Kassai, Marek Daniel a Josef Polášek.

Zapojte se do soutěže o lístky na toto jedinečné představení!

Soutěž probíhá od 01.07.2024 do 29.07.2024

Roli šaška Trinkula letos hraje:
a) Josef Polášek
b) Marek Daniel
c) Csongor Kassai

Nápovědu naleznete například zde.

Do slosování budou zařazeny všechny správné odpovědi, které přijdou emailem do 23:59 v pondělí 29. 7. 2024. Z jedné emailové adresy a zároveň jedné IP adresy smí přijít pouze jedna odpověď, ostatní nebudou do slosování zařazeny.

Vítězové budou kontaktováni po skončení hlasování s instrukcemi na uvedenou emailovou adresu. Zkontrolujte si proto prosím své emailové schránky.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...