Soutěž o 2 vstupenky na představení Bouře (6. 8. 2024)

Zapojte se do soutěže o lístky na představení v rámci Letních shakespearovských slavností Brno 2024. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o dvě vstupenky na:

Bouře

Kdy: úterý 6. 8. 2024, 20:30

Kde: nádvoří hradu Špilberk v Brně

Hrají: David Prachař, Eliška Křenková, Zdeněk Piškula, Marek Daniel, Josef Polášek, Csongor Kassai a další

Nejkrásnější pozdní hra Williama Shakespeara, v níž se objevují témata a motivy, které alžbětinského dramatika zajímaly po celý život: velká láska, pletichy, pomsta či odpuštění. Ale i téma iluze, skutečnosti a plynutí času. Svou strukturou hra Bouře nejvíc připomíná slavnou komedii Sen noci svatojánské, i proto zde záměrně navážou na své zrcadlové předobrazy z úspěšné inscenace Snu noci svatojánské (2013) David Prachař, Csongor Kassai, Marek Daniel a Josef Polášek.

Zapojte se do soutěže o lístky na toto jedinečné představení!

Soutěž probíhá od 01.07.2024 do 29.07.2024

Kterou hru Williama Shakespeara svou strukturou hra Bouře připomíná?
a) Sen noci svatojánské
b) Marná lásky snaha
c) Mnoho povyku pro nic

Nápovědu naleznete například zde.

Do slosování budou zařazeny všechny správné odpovědi, které přijdou emailem do 23:59 v pondělí 29. 7. 2024. Z jedné emailové adresy a zároveň jedné IP adresy smí přijít pouze jedna odpověď, ostatní nebudou do slosování zařazeny.

Vítězové budou kontaktováni po skončení hlasování s instrukcemi na uvedenou emailovou adresu. Zkontrolujte si proto prosím své emailové schránky.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...