Soutěž o 2 vstupenky na koncert Chick Corea Trio v Bobycentru (4.5.)

S portálem iBrno.cz máte jedinečnou šanci vyhrát vstupenky na JazzFestBrno 2017.

Soutěžíme o 1 x dvě vstupenky na koncert CHICK COREA TRIO, který se koná 4. 5. 2017 od 19.30 v Bobycentru. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Chick Corea Trio (US)

Chick Corea – piano, Brian Blade – bicí, Eddie Gomez – kontrabas

Dvaadvacetinásobný držitel ceny Grammy, invenční skladatel, improvizátor a klavírní virtuos v průběhu svého muzikantského života prozkoumal překvapivé množství hudebních stylů – od avantgardy přes bebop k jazzrockové fúzi, latinskoamerické a tradiční španělské hudbě, dětským písním a komorní i symfonické hudbě. Na festivalu JazzFestBrno zahrál naposledy loni společně s Bobbym McFerrinem ve vyprodané hale Vodova. Tentokrát na festival přijede Chick Corea s triem, v němž mu sekundují basový mistr triové disciplíny Eddie Gomez a nejvyhledávanější současný jazzový bubeník Brian Blade.

 

Soutěž probíhala od 15.03.2017 do 20.04.2017

Kolik je Chicku Coreovi let?
a) 65
b) 75
c) 80

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...