Soutěž o 10 vstupenek na festival Moravské hrady.CZ – Veveří (11.-12.8.)

Letní hudební festival Hrady CZ

Hrady CZ je letní kulturní festival, který má dvě části České hrady.CZ a Moravské hrady.CZ. Letošní 13. ročník tohoto projektu se uskuteční během léta 2017 na významných českých a moravských historických památkách postupně v osmi různých krajích České republiky. Program festivalu je postaven na vystoupení špiček české a slovenské hudební scény.

Již tradičně jedním z těchto míst bude i náš jihomoravský hrad Veveří - 11. až 12. 8. 2017. A právě na toto zastavení v rámci festivalu uspořádal portál iBrno.cz společně s pořadateli soutěž.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 5 x 2 permanentky na festival Moravské hrady.CZ - hrad Veveří.

Soutěž probíhala od 26.06.2017 do 23.07.2017

Která kapela dle programu zakončí na Veveří páteční Hrady CZ?
a) HORKÝŽE SLÍŽE
b) VYPSANÁ FIXA
c) ARAKAIN a LUCIE BÍLÁ

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...