Soutěž o 10 vstupenek na Boskovice 2015 – festival pro židovskou čtvrť

Boskovice 2015 – festival pro židovskou čtvrť

V druhém červencovém víkendu se v jihomoravských Boskovicích odehraje festival s podtitulem „pro židovskou čtvrť“. Přes dvacet let se město na začátku léta mění v kulturní oázu, do které se sjíždějí tisíce lidí. Právě místo konání má zásadní podíl na neopakovatelné atmosféře festivalu. Koncerty, představení, promítání i čtení proplétají celé město. Na čtyři dny tak ožívají všechny jeho unikátní památky: židovská čtvrť a synagoga, hrad, zámek, zámecký skleník, farská zahrada, amfiteátr letního kina nebo panský dvůr.

Soutěžte s nám i o 10 vstupenek na festival Boskovice 2015. Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

 

 

Soutěž probíhala od 18.06.2015 do 30.06.2015

Kolikátý ročník festivalu Boskovice - festival pro židovskou čtvrť se letos koná?
a) 20
b) 22
c) 23

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...