Soutěž o 10 přednabitých karet na konzumaci na festivalu Slavnosti moře 7. vlna (10.-11.6.)

Portál iBrno.cz připravil pro své čtenáře ve spolupráci s firmou OCEAN48 soutěž!  Tentokrát jsou ve hře přednabité karty na konzumaci na gastro festivalu Slavnosti moře 7. vlna.

Festival Slavnosti moře 7. vlna se koná  10. a 11. června 2017 v parku na Kraví hoře v Brně.

Stačí odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o pět dvojic přednabitých karet na konzumaci (každá má hodnotu 300 Kč).

10. - 11. června bude  park na Kraví hoře  ve znamení rybích specialit. Již 7. vlna Tsunami nabídne spousty rybích pokrmů od významných brněnských kuchařů, kteří účastníkům  připraví jedinečný gurmánský zážitek. Jedná se tak o největší grilování čerstvých mořských ryb a darů moře v ČR. Na Slavnostech moře nebude chybět ani ústřicový bar a pestrá nabídka nápojů – od italského Prosecca či Aperolu přes moravská vína až po lokální pivo nebo kvalitní kávu.

Soutěž probíhala od 16.05.2017 do 04.06.2017

Na jaké ulici v Brně se nachází bistro společnosti OCEAN48?
a) Pekařská 52
b) Palackého třída 60
c) Nádražní 2

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...