Soutěž o 10 permanentek na Pálavské vinobraní 2018 (7.-9. 9.)

Mikulov  - město s vůní jihu Vás zve na Pálavské vinobraní 2018 (7. - 9. 9. 2018)
Pálavské vinobraní se pravidelně koná druhý zářijový víkend. Na milovníky vybraných kulinářských lahůdek, dobrého pití a kultury čekají tři dny bujarého veselí s rozmanitým programem. Kromě tradičního folkloru, který je s vínem na jižní Moravě spjatý, nabízí organizátoři také koncerty populárních kapel různých žánrů, dechových hudeb i cimbálových muzik.

Nová dekáda vinobraní přichází s velkou změnou, a to nejen tou designovou v podobě nového loga a celkové identity, ale především se 71. ročník vinobraní ponese ve znamení snížení množství plastového odpadu. Letos poprvé bude v celém areálu zaveden systém vratných kelímků. Kelímky budou k dispozici na každém stánku ve velikostí 0,25 l a 0,5 l.

Pálavské vinobraní nezapomíná ani na děti. Divadelní představení, pásmo her, soutěží, písničky, kejklíři, žoldnéři a další komedianti budou bavit celý víkend všechny děti nejen v zámecké zahradě, ale i na Kozím hrádku.

Zapojte se do soutěže o 5 × 2 vstupenky - permanentky, platné na všechny tři dny a do všech uzavřených zón (centrum, amfiteátr).

Soutěž probíhala od 21.08.2018 do 30.08.2018

Která kapela zahraje v sobotu od 22.00 na hlavním pódiu Amfiteátru?
a) Vojtěch Dyk a B-Side Band
b) Cigánski Diabli
c) Adam Mišík

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...