Soutěž o 10 lístků na výstavu vín Grand Prix Austerlitz 2020 (15. 8.)

Grand Prix Austerlitz 2020

Grand Prix Austerlitz je mezinárodní soutěž a výstava vín. Symbolicky připomíná bitvu tří císařů u Slavkova (Austerlitz) z roku 1805 a také vína jsou pro soutěž vybírána pouze taková, která mají se slavnou bitvou něco společného. Veřejná degustace přibližně 200 vín proběhne od 14 hodin v sobotu 15. srpna v Křížové chodbě a Rajské zahradě na Nové radnici (Dominikánské náměstí) v Brně. Celý den zpříjemní cimbálová muzika a folklórní soubor Věčně mladý Danaj. Několikrát za den uvidíte ukázky sabrage či výcviku napoleonských vojáků.

Zapojte se do soutěže o lístky na tuto jedinečnou akci.

Stačí jen zodpovědět soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování o 10 vstupenek (zahrnuje katalog, skleničku, 12 žetonů na víno), které vyhraje 5 výherců (po 2 vstupenkách) na Grand Prix Austerlitz 2020 – 15. 8. 2020 v Brně.

Soutěž probíhala od 20.07.2020 do 12.08.2020

Sabrage je
a) historický název obce Sebranice na Blanensku
b) původní název pro arménský šavlový tanec
c) technika otevírání lahví sektu například pomocí šavle

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...