Soutěž o 10 lístků na výstavu MZM - Vendula Chalánková: Leoš a jeho drazí

Vendula Chalánková: Leoš a jeho drazí

Vendula Chalánková v současné době patří mezi uznávané výtvarníky mladší generace. Okruh její tvorby je velmi široký, od volné tvorby, přes knižní ilustraci, komiks až po animovaný film, přičemž podobně široké je užití technik od malby a kresby, přes koláže, asambláže či vyšívané objekty. Výstava v Památníku Leoše Janáčka představuje sérii výtvarně působivých papírových koláží, které Chalánková vytvořila v roce 2017 jako návrhy pro různé typy propagačních předmětů s motivy portrétů Leoše Janáčka a jeho blízkých pro Turistické informační centrum Brno. Vycházela přitom z historických fotografií z Archivu Leoše Janáčka.
Partnerem výstavy je TIC BRNO, příspěvková organizace.

Soutěžte s námi a vyhrajte 10 vstupenek (každá platí pro dvě osoby) do expozice MZM - Památníku Leoše Janáčka na výstavu Vendula Chalánková: Leoš a jeho drazí. Stačí jen odpovědět na soutěžní otázku a budete zařazeni do slosování.

Výstava k zhlédnutí od 7. 6. 2018, Moravské zemské muzeum, Památník Leoše Janáčka, Smetanova 14, Brno.

Soutěž probíhala od 05.06.2018 do 27.06.2018

Ve kterém roce se Leoš Janáček oženil?
a) 1881
b) 1891
c) 1895

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...