Filharmonie Brno

Úterý 1. 10. v 19.00

Moravský podzim / konvent Milosrdných bratří

IL FESTINO A FRANCOUZSKÁ DVORSKÁ HUDBA

Francouzská dvorská hudba krále Ludvíka XIV.
Dagmar Šašková mezzosoprán a Il Festino.

Středa 2. 10. v 19.00

Moravský podzim / Divadlo Husa na provázku

GIDE / MARTINŮ: OIDIPUS

Divadelní hra se scénickou hudbou Bohuslava Martinů.

Čtvrtek 3. 10. v 19.00

Moravský podzim / Besední dům

PÍSNĚ BOHUSLAVA MARTINŮ V BESEDNÍM DOMĚ

Výběr z písňové a klavírní tvorby. Jana Hrochová mezzosoprán, Giorgio Koukl klavír.

Pátek 4. 10. v 19.00

Moravský podzim / Červený kostel

MARTINŮ VOICES

Sobota 5. 10. v 11.00, v 15.00 a v 17.00

Moravský podzim / vila Stiassny, vila Löw-Beer a vila Tugendhat

PÍSNĚ MARTINŮ V BRNĚNSKÝCH VILÁCH

Součástí koncertu je i prohlídka vily.

Neděle 6. 10. v 19.00

Moravský podzim / Divadlo na Orlí

VEČEŘE A PARÁDA

ONDŘEJ ADÁMEK Le Dîner, česká premiéra
EMIL FRANTIŠEK BURIAN Na pohlednice
JAN RYCHLÍK Africký cyklus
ERIK SATIE Paráda, balet

Pondělí 7. 10. v 19.00

Moravský podzim / Besední dům

WEINBERG 100 – I

Sonáty pro housle a klavír č. 1 – 4. Milan Paľa housle, Ladislav Fančovič klavír.

Úterý 8. 10. v 19.00

Moravský podzim / kostel Nanebevzetí Panny Marie (u jezuitů)

COUPERIN A TIBURTINA ENSEMBLE

Středa 9. 10. v 18.00

Moravský podzim / Univerzitní kino Scala

THE SOUND IS INNOCENT

Hudební dokument, režie JOHANA OŽVOLD.

Čtvrtek 10. 10. v 19.00

Moravský podzim / Besední dům

ANDERSZEWSKI A BASILEJSKÝ KOMORNÍ ORCHESTR

Sobota 12. 10. v 19.00

Moravský podzim / Besední dům

VERSAILLES

Hudba z komnat versailleského zámku, Alexandre Tharaud klavír.

Neděle 13. 10. v 19.00

Moravský podzim / Besední dům

WEINBERG 100 – II

Sonáta pro sólové housle č. 3, Sonáta pro klavír č. 6, Sonáty pro housle a klavír č. 5 a 6. Milan Paľa housle, Ladislav Fanzowitz klavír.

Pondělí 14. 10. v 19.00

Moravský podzim / Mahenovo divadlo

TANEC SLUNCE

Roztančený orchestr aneb hudebně-taneční představení.

Úterý 15. 10. v 19.00

Moravský podzim - závěrečný koncert / Besední dům

DAVIES + EÖTVÖS = 150

Neděle 20. 10. v 19.00

KOMORNÍ KONCERT / Besední dům

THEODORAKIS Adagio, SCHUBERT Smyčcový kvartet „Smrt a dívka“, DVOŘÁK Smyčcový kvintet Es dur „Americký“.

Středa 23. 10. v 19.30

DAN TEPFER: NATURAL MACHINES / Besední dům

Dan Tepfer Yamaha disklavír.

Čtvrtek 24. 10. v 9.00

Pravidla hudebního provozu / Besední dům

Koncert pro školáky je koncipován na pomezí hudebního vystoupení a workshopu.

Úterý 29. 10. v 9.00 až 16.00

Hudba a vesmír / Besední dům

Velká výprava za krásami vesmíru a hudby v něm.

Čtvrtek 31. 10. v 19.30

MLADÁ KREV ANEB HUDBA ZBLÍZKA / Besední dům

Členové Orchestrální akademie Filharmonie Brno.

Filharmonie Brno, příspěvková organizace, Komenského náměstí 534/8, 602 00 Brno - město
Informace: www.filharmonie-brno.cz
tel.: +420 539 092 801, e-mail: info@filharmonie-brno.cz

Předprodej Filharmonie Brno, pondělí a středa 9:00 – 14:00 hodin, úterý, čtvrtek a pátek 13:00 – 18:00 hodin
Besední ulice, 602 00 Brno
tel.: +420 539 092 811
e-mail: predprodej@filharmonie-brno.cz

Změna programu vyhrazena. Redakce portálu iBrno.cz neručí za úplnost a správnost údajů. Kompletní informace najdete na: www.filharmonie-brno.cz