Divadlo Reduta

Středa 1. 11. v 19.00

ČERNÁ LABUŤ / činohra

Nassim Nicholas Taleb, Braňo Holiček, Ilona Smejkalová

Čtvrtek 2. 11. v 19.00

POWDER HER FACE / opera

Thomas Ades

Pátek 3. 11. v 19.00

TEROR / činohra

Ferdinand von Schirach 

Sobota 4. 11. v 17.45

KOUZELNÁ FLÉTNA

Přímý přenos z Metropolitní opery New York.

Neděle 5. 11. v 19.00

POWDER HER FACE / opera

Thomas Ades

Středa 8. 11. v 19.00

STRACH JÍST DUŠI / činohra

Rainer Werner Fassbinder

Čtvrtek 9. 11. v 19.00

KONTRASTY / balet

Nová choreografická generace v divadle Reduta.

Pátek 10. 11. v 19.00

KONTRASTY / balet

Nová choreografická generace v divadle Reduta.

Sobota 11. 11. v 19.00

VÉVODKYNĚ A KUCHAŘKA / činohra

Ladislav Fuks, Viktorie Knotková

Neděle 12. 11. v 19.00

VERONIČIN POKOJ / činohra

Ira Levin

Pondělí 13. 11. v 19.00

BRNO CONTEMPORARY ORCHESTRA

Preview koncert MFJB.

Čtvrtek 16. 11. v 19.00

KMENY / činohra

Karel Veselý, Tomáš Souček, Vladimir 518 

Sobota 18. 11. v 18.45

ANDĚL ZKÁZY

Přímý přenos z Metropolitní opery New York.

Neděle 19. 11. v 10.00

BRNĚNSKÉ POVĚSTI / činohra

Jakub Šafránek

Pro děti od 7 let.

Úterý 21. 11. v 11.00

PAPAGENO HRAJE NA KOUZELNOU FLÉTNU / opera

Eberhard Streul

Středa 22. 11. v 19.00

IMPROVOZOVNA / činohra

Michal Dalecký, Roman Blumaier, Jiří Jelínek, Jiří Kniha, Alexandr Stankov

Pátek 24. 11. v 19.00

MEZI NEBEM A ŽENOU / činohra

Divadelní spolek Frída

Neděle 26. 11. v 14.00

POHÁDKA O NEVYŘÁDĚNÉM DĚDEČKOVI / činohra

Alena Kastnerová

Úterý 28. 11. v 19.00

DRAZÍ V CHOMUTOVĚ / činohra

Jiří Bulis, Lucie Dlabola Bulisová, Iva Klestilová, Arnošt Goldflam 

Středa 29. 11. v 19.00

KÁMEN A BOLEST

Karel Schulz, Marián Amsler

Reduta, Zelný trh 4, 602 00  Brno
Informace: www.ndbrno.cz/reduta
Předprodej vstupenek NDB: Dvořákova 11, 657 70 Brno, tel.: +420 542 158 120, e-mail: obchodni@ndbrno.cz

Změna programu vyhrazena. Redakce portálu iBrno.cz neručí za úplnost a správnost údajů. Kompletní informace najdete na: www.ndbrno.cz/reduta