Astrovíkend - dny zdraví a duše

V sobotu a v neděli 23. – 24. dubna 2022. Tradiční zážitkové setkání za účasti známých osobností ve svém oboru, s pestrým programem. Pořadatelem je Astrovíkend a akce se bude konat na SVČ Lužánky, Lidická 50, Brno.

astrovíkend

Zdraví - poradny alternativní a klasické medicíny, bylinné produkty, byliny, ušní a tělové svíce, přírodní přípravky pro detoxikaci a posílení imunitního systému atd.

Tajemno – výklad karet, snů, měření aury, feng shui, automatická kresba, čtení z ruky, porady s numerology a astrology, su-jok, přednášky, šamanské meditace a sortiment týkající se EZO sféry-amulety, orgonity, oleje, byliny, mandaly či minerály atd.

Hand made – prodejní výstava šperků, oblečení, doplňků, svíček, obrazů, mandal, kamenů, výšivek, nejrůznějších řemeslných technik i workshopy v této oblasti atd.

Zajímavé přednášky, meditace, workshopy, očistné rituály. Filipínské duchovní léčení s Estela Orbito Palaris, která je představitelkou čistě duchovního filipínského energetického léčení a pokračovatelkou léčitelské tradice rodiny Orbito. Jaroslav Drábek - Skupina EPRV777 Paranormální jevy a jejich komplexní řešení. Odvádění zbloudilých duší. Práce s bioenergií.
www.EPRV777.cz

Knihovny palmových listů Ing. Gejza Valent, MBA, Ing. Irena Valentová. Přímé spojení přes SKYPE do knihovny palmových listů v Indii v Chidambaramu, kde máte možnost se ptát Gurujiho Jayaraje na vše, co Vás z oblasti těchto knihoven zajímá. Ten přítomným udělí rovněž požehnání. www.nadi.cz www.facebook.com/PalmoveListyindie

Juan Carlos Pacaya Gomez – peruánský šaman Meditace: Shaman Spirit - Očistná, harmonizační meditace. (Názorná ukázka práce šamana, diagnostika psych., fyz. potíží, za přispění dobrovolníků během přednášky). Tradiční šamanská meditace v duchu peruánské Amazonie - pro harmonizaci duše i těla, její odkaz v 21. století.

Centrum Druid – ing. Tomáš Sychra – jarní očistný druidský rituál.

Dozvíme se jak lze předat energii. Jak komunikovat se svými anděly ochránci. Jak funguje Pět elementů ve stravě a v životě. Jak působí střevní mikrobiom na imunitu. Jak eliminovat úzkost a deprese atd.

Těšíme se na setkání sobotu od 9-18h v neděli od 10 do 17h. Podrobný program přednášek na www.astrovikend.cz, www.facebook.com/astrovikend
Instagram astrovikend_ezo_festival

Dozvíme se jak lze předat energii. Jak komunikovat se svými anděly ochránci. Jak funguje Pět elementů ve stravě a v životě. Jak působí střevní mikrobiom na imunitu. Jak eliminovat úzkost a deprese atd.
Těšíme se na setkání sobotu od 9-18h v neděli od 10 do 17h.

Podrobný program přednášek na www.astrovikend.cz, www.facebook.com/astrovikend
Instagram astrovikend_ezo_festival