Plánujete svatbu na vinici? Užijte si ji v boho stylu

Uvolněná atmosféra, obřad v objetí přírody a spousta romantiky. Pokud chcete svatbu na vinici pojmout trošku netradičně, osobitý a trendy boho styl pro vás bude ten pravý. Nezáleží na tom, jestli jste pozvali hostů dvacet nebo přes stovku. Boho svatba si žádá komorní atmosféru a malebné vinice v okolí Pálavy jsou pro to jako stvořené. A na rozdíl od tradiční svatby tady okázalost nehraje žádnou roli.

Eppi uvodni250

Nevěsta jako něžná víla

Boho styl je oslavou přirozené krásy. Svatební šaty by proto měly být ve znamení lehkosti a něžnosti. Namísto utažených korzetů vsaďte na splývavé šaty s krajkou v barvě slonovinové kosti. Co se týče šperků, boho nevěstám sluší nenápadné zlaté přívěsky a jemné náušnice.

A stejně uvolněná by měla být i svatební kytice. Žádné okázalé pugéty, ani mašle. Kytka z lučního kvítí dokonale podtrhnete éterickou krásu každé boho nevěsty.

Ženich se pro změnu nemusí trápit v kvádru, ale skvěle bude vypadat ve společenských kalhotách, bílé košili a kšandách.

Eppi nevesta jako vila

V hlavní roli příroda

Obrovskou výhodou boho svatby je kromě její uvolněnosti také finanční nenáročnost. Spoustu dekorací si totiž zvládnete vyrobit vlastnoručně a z přírodních materiálů.

Atmosféru tvoří detaily, jako jsou například luční kvítí ve starých lahvích od vína, ubrusy z krajek po babičce nebo z pytloviny a vlastnoručně psané jmenovky. Samozřejmě nesmí chybět svatební brána z břízy a snubní prstýnky na podnosu z živých květin, mechu nebo mušlí.

Eppi v hlavni roli prirorda

Pro boho svatby je typická uvolněnost a pohodlí, nelamte si proto hlavu ani s do puntíku naplánovaným harmonogramem a nechte svůj velký den přirozeně plynout.