KEYBOX – komplexní systém skříní pro úschovu, správu a výdej klíčů nebo cenností

Brněnská společnost Bontebok s.r.o. uvádí na trh v České republice, jako výhradní distributor švédské firmy Creone AB Sweden, unikátní řešení pro správu a úschovu klíčů pod obchodním názvem KeyBox.

KeyBox je souhrnné označení pro kabinety určené pro úschovu a správu klíčů ve spojení s inteligentním softwarem na správu jednotlivých klíčů a celkové ovládání systému pomocí programovatelných čipů a klíčových pozic.

KeyBox Control označuje systémové řešení pro umístění až 92 400 klíčů v uzamykatelných nebo neuzamykatelných lištách, vhodné pro vzdálenou správu a přehled. Je určeno především pro velké a střední výrobní závody, logistiku, hotely, integrovaný záchranný systém, obchodní centra, kancelářské a obytné komplexy, bezpečnostní agentury, dopravní podniky a univerzity.

keybox 02PRCelý systém lze doplnit o čtečky identifikačních karet, RFID kódů, alkoholtesterů atd. Ovládací software KeyWin5 je lokalizován i do češtiny a umožňuje rychlý přehled o všech klíčích zařazených v systému, výpisy alarmů, reporty, exporty sestav do pdf, xls apod.

KeyBox System a Basic jsou produktové řady s menší kapacitou a nižšími pořizovacími náklady. Jejich použití lze najít v mnoha odvětvích. Nejsou to jen malé a střední podniky, ale toto řešení lze aplikovat také v showroomech, obchodech, skladech, taxislužbách, ubytovacích zařízeních všech kategorií a samozřejmě třeba i v domácnostech.

keybox 03PRKeyBox Expansion je řada speciálně určená pro plnohodnotné rozšíření jak System, tak Basic produktů s ovládáním pomocí pouze jednoho řídícího panelu a možností přidání až 15 boxů libovolné kombinace.

„Rozvoj tohoto segmentu trhu v ČR je v současné době na vzestupu především s ohledem na zvyšující se snahu o úspory personálních nákladů. Neméně důležitým faktorem jsou požadavky na zabezpečenou manipulaci s klíči spojenou s detailním přehledem o pohybu a používání klíčů," uvedla spolumajitelka společnosti Bontebok s.r.o. ing. Petra Kroulová.

www.keybox.cz


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit