Vaňkovka fest láká na Monkey Business, Alici nebo Smack One

Brno, 26. června 2023 – Letošní Vaňkovka Fest se po nadcházejícím víkendu přehoupne do své druhé části. Ta nabídne kupříkladu standupové vystoupení předních hvězd tohoto žánru včetně Lukáše Pavláska či Ivy Pazderkové. V rámci hudební složky budou hlavním tahákem koncerty skupin Alice, Monkey Business či rapera Smack One. Vstup na festival je zdarma.

dj hudba mixpult

Druhý týden Vaňkovka Festu zahájí v úterý 27. června od 18 hodin populární formát stand up comedy. Na pódiu se představí Lukáš Pavlásek, Iva Pazderková, Adéla Elbel, Arnošt Frauenberg či Ondřej Havlík. Ve 20 hodin publiku zahraje mladá zpěvačka a skladatelka Eliška Tunková alias Elly. Po jejím vystoupení bude jeviště opět patřit hvězdám českého stand upu.

Následující den, ve středu 28. června, bude největším lákadlem skupina Monkey Business se zpěvákem Matějem Rupertem a Terezou Černochovou. Zábavu před i po vystoupení obstará DJ Dan Keschen.

V rámci čtvrtečního programu se od 20:30 přestaví skupina Alice, v jejíž sestavě nebude chybět ani Dan Bárta. „Alice je jednou z nejvýznamnějších českých rockových kapel 90. let. Dnes již diváci nemají mnoho příležitostí vidět ji hrát ve svém původním složení. Jsme nadšení, že jeden z těchto vzácných koncertů proběhne právě na půdě Vaňkovka Festu,“ popisuje Tomáš Knop, ředitel Galerie Vaňkovka Brno. Role předkapely se od 19 hodin zhostí vokální skupina Shot-C.

Poslední den Vaňkovka Festu zahájí od 18 hodin brněnský DJ Sahi. Na něj naváže rapper Robin Tent. Hlavní hvězdou pátečního večera pak bude trojnásobný vítěz ceny Anděl v kategorii rap Smack One. Den nakonec uzavře DJ Johney.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...