INDUSTRA OPEN STAGE oživí dění v Brně i toto léto

Brno, 14. června 2022 - Stejně jako v loňském roce připravuje Industra na letní měsíce stage pod širým nebem. Na její provoz město přispěje částkou 200 tisíc Kč. „Kulturním centrem, které bude alternativou dění ve středu města, by měla být letní scéna Industry v areálu Nové Zbrojovky. Ta i v letošním roce nabídne zajímavý program nejen pro Brňany, ale také pro návštěvníky z celého kraje. A to díky své dostupnosti v blízkosti cyklostezky, zastávek městské hromadné dopravy a také vlakového nádraží,“ uvedla primátorka města Brna Markéta Vaňková.

koncert festival stage

„Co se týče programu, ten by měl být pestrý. Pořadatelé uvádějí, že uspořádají 6 divadelních a 12 hudebních večerů. Ve venkovním prostoru bude realizována umělecká instalace, uskuteční se i 5 happeningů či workshopů. Akce nebudou mířit jen na dospělé publikum, na své by si měly přijít i děti,“ upřesnil náměstek primátorky Tomáš Koláčný.

„Program INDUSTRA OPEN STAGE bude úzce koordinován s programem letního Kina Art, programem kulturního provozu INDUSTRA SPACE a kreativního provozu INDUSTRA LABS. Věřím, že se industriální prostor Nové Zbrojovky stane vyhledávaným místem, kam si lidé zajdou na koncert, divadelní představení nebo jen posedět s přáteli. Navrženou dotaci ve výši 200 tisíc korun budeme schvalovat na příštím zasedání Zastupitelstva města Brna,“ dodal Marek Fišer, radní pro oblast kultury.

Zdroj: TIS MMB


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události