Rockové pecky v podání Filharmonie Brno. To bude benefice pro Emila

Brno, 27. listopadu 2013 – Slavná díla od skupin Queen, RollingStones, The Beatles, AC/DC, Jethro Tull, DeepPurple a dalších zahrají na jedinečném koncertu 12. prosince od 18.00 hudebníci Filharmonie Brno pod taktovkou Miloše Machka. Koncert, který je připravený speciálně pro předvánoční období, nese název Christmas Dreams a pro vánoční snění je připraveno dvanáct skladeb.

Návštěvníci se mohou těšit i na slavný Typewriter od Leroy Andersona, skladba, v níž kromě klasických filharmonických nástrojů zazní i skutečný psací stroj. Posluchači uslyší i známou Barcelonu od Queen nebo třeba jednu z nejznámějších skladeb The Beatles: Yesterday. Za doprovodu orchestru vystoupí Hana Škarková (soprán), Marek Olbrzymek (tenor), Petr Hladík (psací stroj). Osobitým průvodcem celým pořadem se stane dirigent a moderátor Miloš Machek.

Současně s nevšedním zážitkem však diváci přispějí navíc na dobrou věc. Celý výtěžek z prodeje vstupenek za jednotnou cenu 300 Kč je totiž určen na podporu handicapovaných sportujících dětí prostřednictvím Nadace Emil. Vstupenky v předprodeji Filharmonie Brno v Besední ulici 2 nebo na jejích oficiální stránkách.

Nadační fond Emil pomáhá handicapovaným dětem sportovat. Stal se symbolem pomoci handicapovaným dětem, které díky sportu překonávají svá zdravotní omezení.

 

(red), foto: Filharmonie Brno


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit