Festival Youth for You(th) představí mladé brněnské talenty

Brno, 16. dubna 2013 - Již třetí ročník festivalu Youth for You(th) na jaře představí na Moravském náměstí mladé talenty z brněnské kulturní scény. Ve středu 17. a ve čtvrtek 18. dubna vystoupí na dvou scénách nejen zpěváci a hudební kapely, ale také tanečníci, divadelní soubory a mnozí další.

Youth-for-you-brno-2013

Mottem letošního ročníku je „Nechytáš se? Chyť se!“ a podoba festivalu, který pořádá křesťanské sdružení mladých lidí YMCA, tentokrát prošla několika změnami. „Festival už nepořádáme společně s Mezinárodním studentským klubem MU Brno. Program jsme se rozhodli rozdělit do dvou dnů, aby si diváci mohli vychutnat hudební i alternativní scénu zvlášť a nemuseli si tak mezi nimi vybírat,“ sdělila hlavní koordinátorka festivalu Gabriela Boková. Novinkou letošního ročníku bude také módní přehlídka mladých návrhářů, která se bude konat týden před samotným festivalem.

Alternativní scéna se tentokrát z původního Sálu Břetislava Bakaly přesune do Kabinetu Múz. Závěr festivalu budou moci návštěvníci a účinkující oslavit na afterparty ve čtvrtek večer v hudebním klubu Melodka.

Zájemci o vystoupení, kterým je mezi 15 a 26 lety, se mohou registrovat na webových stránkách festivalu do poloviny března. Stejně tak se mohou přihlásit i ti, kteří chtějí pomáhat s realizací přímo v dny konání festivalu. I třetí ročník festivalu „mládež pro mládež – mládež pro tebe“ bude zadarmo.

Ilustrační foto: archiv organizátorů


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události