Za barvami podzimu zamiřte do botanické zahrady a arboreta

Brno, 27. září 2012 - Botanická zahrada a arboretum Mendelovy univerzity v Brně – Černých polích pořádá ve dnech 28. září – 1. října výstavu s názvem Barvy podzimu. Návštěvníci zhlédnou ve výstavní hale správní budovy expozici s podzimní tématikou.Velká část areálu zahrady slouží k procházce a obdivu v počátku zbarvování stromů a keřů. Vašemu zraku neujde zlatěoranžová proměna listů národního stromu Kanady - javoru cukrového, amerického stromu ambroně západní a vůni po pečených buchtách Vám připomene zmarličník japonský převislý.

V rámci výstavy v prostorách za správní budovou v pátek 28. září mezi 13 -17 hodinou Klub Saintpaulia pořádá výstavu svých výpěstků (kromě afrických fialek i další rostliny z čeledi podpětovité – streptokarpy, achimenesy, sinningie, chirity aj.) s možností zakoupení přebytků od členů včetně poradenství ohledně pěstování, chorob a škůdců na rostlinách. Tradičně zde bude probíhat prodejní akce Klubu skalničkářů Brno - podzimní burza skalniček.

Vstup hlavním vchodem arboreta od zastávky Bieblova tramvají č. 9  a 11 – směr Lesná, a spodní částí arboreta od Boby centra - ul. Drobného.

(red)


Související články:

Komentáře  

 
0 #1 Augusta 2017-11-24 03:28
I have checked your page and i have found some duplicate content, that's why you don't rank high in google, but there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search for; Boorfe's tips
unlimited content

Feel free to visit my blog post; GaleSmall: https://Flor055.blogspot.com
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit