Tata Bojs zahájí v Brně turné k novému albu Ležatá osmička

Brno, 6. října 2011 (MEDIAFAX) - Nejméně 18 koncertů má od října do konce roku v plánu skupina Tata Bojs na turné k albu Ležatá osmička, které zahájí ve čtvrtek koncertem v Brně ve Flédě. Zazní písničky z nové desky, ale kapela sáhne také hluboko do historie, sdělil člen Tata Bojs Milan Cais.

tatabojs-lezateosmicky250

Skupina v červnu po čtyřech letech vydala novou desku, ke které turné pořádá. Album Ležatá osmička se vyhouplo na špičku domácí hitparády. Tata Bojs naplánovali koncerty tak, aby místa vytvořila na mapě České a Slovenské republiky ležatou osmičku. V České republice má kapela zatím potvrzeno 13 koncertů, na Slovensku minimálně pět.

„V programu budou písně z nového alba a to i ty, které na letních festivalech nezazněly. Chceme ale také sáhnout hluboko do historie a program udělat vrstevnatý stejně, jako vnímáme svoji minulost," uvedl Cais.

Slovenská část turné bude mít pevně danou sestavu. Tata Bojs vystoupí společně s místními oblíbenými skupinami Para a Billy Barman. Pro české koncerty si Tata Bojs vybrali různé hosty. Střídavě se představí Republic Of Two, Sunflower Caravan, Longital, Dva a Lus3.

Po brněnském koncertu bude následovat vystoupení v Jablonci nad Nisou, Ostravě, Pardubicích, Praze, Ústí nad Labem, Plzni, Mariánských Lázních, v Olomouci, Vsetíně, Českých Budějovicích, Zlíně a Raškovicích. Na Slovensku se Tata Bojs představí v Košicích, Hrustíně, Trenčíně a dvakrát v Bratislavě.

Lenka Horáková

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události