Představení souboru Shen Yun, který vystoupí v Brně, vznikalo tisíce let

Brno, 8. března 2011 - Newyorský soubor Shen Yun Performing Arts přijede v rámci svého světového turné do České republiky a vystoupí ve dnech 15. a 16. března 2011 v Janáčkově divadle v Brně. Diváci budou mít opět příležitost vidět klasický čínský tanec v tom nejčistším a nejdokonalejším provedení.

shen-yun

Vystoupení Shen Yun zobrazuje tradiční čínskou kulturu v pravém slova smyslu. Je to studie půvabu, moudrosti a všech ctností, které se v čínské civilizaci tříbily po tisíce let. Umělci Shen Yun dnes tyto ušlechtilé tradice následují. Mají společný cíl - obnovit čínskou kulturu a vrátit jí její původní nádheru. Každý rok soubor uvede nové, velkolepé představení, kterým nás přenese ze spěchu moderního života k zážitku čistoty a nejvyššího půvabu.

Popularita představení SHEN YUN roste
V roce 2010 Shen Yun Performing Arts navštívil přes 100 měst ve 25 zemích čtyř světadílů. Představení zhlédlo více než milión lidí a výkony umělců odměňovaly ovace ve stoje. U nás v České republice roce jsme v roce 2009 v Janáčkově divadle v Brně pro velký zájem přidávali třetí odpolední představení. V roce 2010 byla všechna tři pořádaná představení vyprodaná – dlouhotrvající potlesk obecenstva opakovaně volal umělce zpět a opona šla dokonce šestkrát nahoru.

V roce 2011 soubor míří do nejprestižnějších divadel světa jako jsou Lincoln Center v NewYorku, Opera House v San Franciscu, Kennedy Center ve Washingtonu DC a English National Opera v Londýně. Navštíví i mnoho dalších měst v Evropě a Austrálii a vystoupí také v Japonsku.

Společnost Shen Yun Performing Arts byla založena v New Yorku a je zcela nezávislá na čínském komunistickém režimu, který tradiční čínskou kulturu desítky let zneužíval a ničil. Představení, jako je Shen Yun, už dnes v Číně neuvidíte. Jeden zcestovalý Newyorčan poznamenal: „Viděl jsem Čínu na vlastní oči už dřív, ale na tomto představení poznala Čínu má duše.“


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...