Rocková kapela We know právě natáčí novou desku

Brno, 1. března 2011 – Brněnská hudební skupina We know natáčí v těchto dnech novou desku. Rocková kapela, známá především z klubové a festivalové scény, nechala od vydání své prvotiny We Know 01 své fanoušky čekat dlouhé tři roky. Příznivci se však již na jaře letošního roku dočkají odměny v podobě nové desky.

we_know01_250

Podrobné informace o novince jsou zatím utajeny, přesto se nám podařilo zjistit, že deska s pracovním názvem Everything bude obsahovat 11 skladeb, s pilotním singlem Overseer se bude pravděpodobně točit i klip.

Nahrávání startovalo začátkem února v Deblíně ve studiu DejanSSound, kde byly během jednoho týdne natočeny bicí nástroje, basová kytara a rytmické kytary. Vše bude pokračovat začátkem března, kdy dojde na zpěvy, vokály a kytarová sóla. Za pomoci mistra zvuku Dejana Petkoviče a producenta Lukáše Woffa bude celá deska připravena v květnu tohoto roku.

weknow500
Kapela s původní převahou dívčích členů se dnes stabilizovala v této sestavě:

Vocals:
Katchena Dostalová
Drums: Ondra Gerö
Guitar: Dušan Horna
Guitar, vocals: Peter Gramantik
Bass guitar: Hank Hošek

Písničky Easy Way, Unspoken, Common Rockers a Ethan z první desky We Know 01 si můžete poslechnout ZDE.

red


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...