Benefiční koncert pomůže pacientům

V Červeném kostele na Komenského náměstí v Brně se ve čtvrtek 15. října v 19 hodin uskuteční benefiční koncert pro zlepšení pohodlí pacientů Nemocnice Milosrdných bratří v Brně. Celý výtěžek z koncertu, který pořádá Brněnské kulturní centrum ve spolupráci s uměleckou agenturou Globart, bude věnován Léčebně dlouhodobě nemocných této nemocnice. Na koncertě vystoupí více než šedesátičlenný sbor St. Johannis Altona z německého Hamburku. Pod taktovkou dirigenta Mike Steurenthalera zazní skladby A. Dvořáka, J. Brahmse, G. Verdiho a F. Mendelssohna-Bartholdyho. Vstupné na koncert je dobrovolné.

lecebna.gif

Snahou Nemocnice Milosrdných bratří je zajistit spokojenost pacientů kvalitní ošetřovatelskou péčí, ale i vytvářením rodinného prostředí a modernizací vybavení. „Chceme zlepšovat komfort nemocných vytvořením příjemného pobytu na lůžku. Jako doplnění sbírky Pohodlí pomáhá léčit na obnovu matrací chceme obnovit v léčebně stávající opotřebované noční stolky pacientů,“ uvedla primářka Léčebny dlouhodobě nemocných MUDr. Blanka Vepřeková. Cena jednoho nočního stolku je přibližně 4800 korun. „Na zakoupení nových stolečků pro všechny nemocné v ceně asi půl milionu korun se nám nedostává financí. Dovolujeme si proto obrátit se jak na občany, tak na soukromé společnosti s prosbou o pomoc a podporu našeho projektu. Chceme také poděkovat všem dárcům, kteří nám pomohli obnovit nemocniční matrace,“ řekla primářka Vepřeková.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021232425
26272829   
Nejbližší akce
22.02. Agadir: Na strunách naděje, Siarhi..