Canary - pronájem kanceláří

V Dietrichsteinském paláci představí dějiny Moravy ve 20. století

Brno, 22. listopadu 2017 - Středoevropská křižovatka – Morava ve 20. století. Právě tak se jmenuje nová stálá expozice Moravského zemského muzea k nejnovějším dějinám, která byla 22. listopadu otevřena v Dietrichsteinském paláci. Výstava je připravena k 200. výročí založení Moravského zemského muzea, které tím završuje jednu z důležitých etap služby moravské kultuře a vědě.

Public relations

  • Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Nové vozidlo versus veterán: prohlídky a opravy potřebují oba

    Navzdory mylnému přesvědčení mnoha řidičů i majitelů veteránů, garanční prohlídky i servis veterána lze provést na jednom místě. S veteránem i novým vozidlem je totiž možné zajet do autoservisu. Není nutné vždy navštívit autorizovaný servis nebo naopak firmu specializující se na renovace veteránů.
   

Galerie G99 vystavuje díla německého sochaře a malíře Bronniho

Brno 22. listopadu 2017 – V Galerii G99 v Domě pánů z Kunštátu bude až do konce roku probíhat výstava dalšího z rezidentů programu Domu umění – Brno Artists in Residence. Benjamin Bronni, německý sochař a malíř nastupující generace, na výstavě představuje díla vytvořená během svého pobytu v Brně. Geometrické struktury se objevují v nových sochařských pracích i v nástěnné malbě.

   

Představení nového alba Těžkého Pokondra doprovodí i autogramiáda

Brno, 22. listopadu 2017 - Koncert skupiny Těžkej Pokondr, která v letošním roce slaví 21 let od svého vzniku, rozduní ve středu 22. listopadu od 16 hodin brněnské obchodní centrum Avion Shopping Park. Na programu je kromě koncertu i autogramiáda. Na koncertě zpěváci představí nové album Star Boys, vstup na akci bude zdarma.

   

Špilberk obsadí výstava věnovaná počítačovým hrám

Brno, 20. listopadu 2017 - Kouzelný svět počítačových her – právě tak se jmenuje zajímavá výstava, která až do poloviny ledna potrvá na Špilberku. Počítačové hry jsou novodobým výtvarným fenoménem. Jejich vizuální stránku tvoří studovaní výtvarníci, i jejich „díla“ si zaslouží pozornost. Muzeum města Brna jako první z velkých českých institucí svého druhu představí tvorbu českých studií Amanita Design, Paperash a Hangonit, jejichž hry získaly několik cen v prestižní soutěži Česká hra roku.

   

Knižní hrdinové pro děti a mládež obsadili Dietrichsteinský palác

Brno, 15. listopadu 2017 - Analfabeta Negramotná a další hrdinové z knih – právě takový je název dlouhodobé výstavy v přízemí Dietrichsteinského paláce. Moravské zemské muzeum na výstavě chce zábavnou, narativní i vizuální formou představit původní autorskou literární tvorbu přímo určenou pro děti a mládež, a to jak českou, tak světovou v časovém záběru od minulých staletí a desetiletí do současnosti.

   

V rámci podzimního turné zastaví v Radosti Michal Hrůza

Brno, 15. listopadu 2017 - Na turné po kulturních domech a klubech, na kterém představí svoji novou desku Sám se sebou, vyrazil zpěvák Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy. V rámci koncertní šňůry zastaví i v brněnské Radosti, a to 22. listopadu. Podzimní tour završí zpěvák Michal Hrůza letošní výročí 20 let na hudební scéně.

   

DBP uvede hru Gedeonův uzel s Cibulkovou a Hrachovcovou

Brno, 9. listopadu 2017 - Hra Gedeonův uzel nabízí dvě výjimečné silné ženské postavy a dva velmi těžké herecké úkoly. Pro její inscenování si proto režisér Petr Strnad zvolil dvě vynikající, ač na první pohled možná lehce nesourodé herečky: Vilmu Cibulkovou, držitelku dvou Cen Thálie a Českého lva, a Kateřinu Kairu Hrachovcovou, která se v Gedeonově uzlu divákům po dlouhé době představuje ve velké dramatické úloze. Brněnská premiéra hry proběhne nedlouho po té pražské v pondělí 13. listopadu od 19.00 v Divadle Bolka Polívky.

   

Strana 1 z 205