Napsat e-mail Tisk

Řízená degustace italských vín

Akce Upravit akci

Název akce:
Řízená degustace italských vín
Datum konání:
16.05.2024
Místo konání:
Brno, Vindom

Popis akce

Vážení přátelé dobrého vína,
rádi bychom vás pozvali na řízenou degustaci italských vín, která se bude konat ve čtvrtek 16. května výjimečně od 19:00.

Těšit se můžete na vína z vinařství Prackfol, které má své vinice v Jižním Tyrolsku na úpatí Dolomit a víno se tak pěstuje ve vyšší nadmořské výšce, než je obvyklé. Dále nás čeká degustace novinek z italských vinařství Adriano Marco e Vittorio a Abrigo Giovanni z oblasti Piemontu.


Po degustaci si můžete dopřát také tatarský biftek, ten si však prosím objednejte dopředu.

Svá místa na degustaci italských vín v naší enotéce Vindom si rezervujte na e-mailu rezervace(@)vindom.cz nebo telefonicky na čísle +420 775 740 679.

Cena degustace je 450 Kč.
Z degustovaných novinek nám pak můžete pomoci vybrat ta nejlepší vína, která byste chtěli vidět u nás v enotéce a na našem e-shopu!

Budeme se na vás těšit,
Tým Vindom
Organizátor:
MAMA marketing, s.r.o.
WWW stránka:
www.vindom.cz

Kontaktní telefon:
+420 775 740 679
Kontaktní e-mail:
ezervace@vindom.cz

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...