Napsat e-mail Tisk

Degustace vín z vinařství Schweinhardt

Akce Upravit akci

Název akce:
Degustace vín z vinařství Schweinhardt
Datum konání:
04.04.2024
Místo konání:
Brno, Vindom

Popis akce

DEGUSTACE NĚMECKÝCH VÍN Z VINAŘSTVÍ SCHWEINHARDT

Vážení přátelé dobrého vína,
rádi bychom vás pozvali na řízenou degustaci německých vín, která se bude konat 4. dubna od 18:30.

Těšit se můžete na vína z rodinného vinařství Schweinhardt v jehož čele stojí Axel Schweinhardt a jeho žena Ute. Vinařství se nachází v obci Langenlonsheim, která spadá do vinařské oblasti Nahe.

V této oblasti se daří zejména bílým odrůdám, kterým dominují Riesling a Kerner. Právě na tyto dvě odrůdy se můžete těšit na čtvrteční degustaci. Tam vás budou čekat i vína archivní. Ochutnávat totiž budeme zejména starší a nazrálejší ročníky od roku 2020 až po rok 1997.

Po degustaci si můžete dopřát také tatarský biftek, ten si však prosím objednejte dopředu.

Svá místa na degustaci červených vín v naší enotéce Vindom si rezervujte na e-mailu rezervace(@)vindom.cz nebo telefonicky na čísle +420 775 740 679.

Cena degustace je 450 Kč.

Pokud byste se chtěli o německých vínech dozvědět více, můžete se těšit na sérii příspěvků, ve které se budeme věnovat právě vinařství Schweinhardt a jejich vínům a vinicím.

Budeme se na vás těšit,
Tým Vindom
Organizátor:
MAMA marketing, s.r.o.
WWW stránka:
www.vindom.cz

Kontaktní telefon:
+420 775 740 679
Kontaktní e-mail:
rezervace@vindom.cz

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...