Napsat e-mail Tisk

Italská degustace s Wine Passion

Akce Upravit akci

Název akce:
Italská degustace s Wine Passion
Datum konání:
05.03.2024
Místo konání:
Brno, RockWine

Popis akce

Rádi bychom vás pozvali na degustaci italských vín, která se u nás uskuteční v úterý 5.3. 2024.

Tentokrát ji pro nás připraví Miloš Vránek, vášnivý milovník vína, který svoji lásku k vínu zhmotnil do vinotéky butikového formátu „Wine Passion“.

Miloš si pro nás nachystal celkem 10 vzorků a navíc jedno malé překvapení „na rozpití“. Z bílých vín budeme moci ochutnat Falanghinu, což je nejstarší typická odrůda Jižní Itálie – Kampánie, následovat bude svěží a minerální Sauvignon z oblasti Friuli a pak už bude následovat smršť červených vín - Cabernet Sauvignon z Friuli, 3 vzorky Chianti z Toskánska, od jemného až po bohaté, elegantní s plnou chutí tonů višní, lehký a svěží Merlot z Lombardie a na porovnání Merlot riserva z Friuli s širokým tělem. Z Pulie pak ochutnáme, jak už popis vína napovídá, - „very deep in color“ - Negroamaro. Degustaci uzavřeme u nás velmi oblíbeným Primitivem s příjemnými taniny a dlouhou ovocnou a kakaovou dochutí.

Těšit se můžete jako vždycky na výborný chleba, obložené prkýnko a naši partu z RockWine.

Cena degustace je 660,- Kč/os.

O rezervaci si můžete psát na tel. 730 171 990, na FB nebo na e-mail rockwine(@)rockwine.cz
Organizátor:
RockWine
WWW stránka:
www.rockwine.cz

Kontaktní telefon:
730 171 990
Kontaktní e-mail:
rockwine@rockwine.cz

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...