Napsat e-mail Tisk

Řízená degustace vín z vinařství Bodegas Ostatu

Akce Upravit akci

Název akce:
Řízená degustace vín z vinařství Bodegas Ostatu
Datum konání:
18.05.2023
Místo konání:
Brno, Vindom

Popis akce

Ve čtvrtek 18. května od 18:30 hodin nás čeká degustace vín rodinného vinařství Bodegas Ostatu z malého města Samaniego v baskické části Rioja Alavesa.

Zajímá vás tradiční vinařská oblast Rioja Alavesa a její vína?

Přijďte na řízenou degustaci vín z vinařství Bodegas Ostatu, která se uskuteční v naší enotece

18. května. Rodinné vinařství s více než 400letou tradicí obhospodařuje 36 hektarů vinic v nadmořské výšce 700 m n. m. s vynikajícími klimatickými podmínkami. Na degustaci se setkáte osobně i s majiteli vinařství a ochutnáte jejich vína, která zahrnují nejen tradiční Crianzu a Reservu, ale i moderní vína francouzského typu, vyrobená z odrůd jako je Tempranillo, Mazuello, Viura, Malvasia nebo Garnacha.

Na této degustaci nás bude provázet osobně majitelka vinařství Mariasun.

▪️ Degustace se bude konat ve čtvrtek 18. května od 18:30 h

▪️ Cena degustace 550 Kč (členové klubu Vindom 450 Kč)Mimo tatarský biftek si můžete užít také naše prkénka plná skvělých pochutin, jako jsou holandské sýry, pršut nebo oříšky a olivy.


Svá místa na degustaci si rezervujte na e-mailu: rezervace(@)vindom.cz nebo telefonicky na čísle: 775 740 679!Počet míst je na degustaci omezen.Po degustaci pro Vás rádi připravíme tataráček, který je však nutno objednat předem.Těšíme se na Vaši účast a na společné setkání plné skvělého vína.

Tým VINDOM
Organizátor:
MAMA marketing, s.r.o.
WWW stránka:
www.vindom.cz

Kontaktní telefon:
775 740 679
Kontaktní e-mail:
rezervace@vindom.cz