TIC BRNO zahajuje výběr prodejců pro Brněnské Vánoce 2022

Brno, 15. června 2022 - V úterý 14. června odstartoval výběr prodejců pro další ročník Brněnských Vánoc systémem elektronické aukce. Lhůta pro podání nabídek končí 24. června v 10 hodin, samotná aukce proběhne 29. června ve 14 hodin. Organizátor vánočních trhů, TIC BRNO, bude tento systém kombinovat se standardním výběrovým řízením, které následně zahájí 29. června s lhůtou pro podání nabídek do 12. července.

vanoce brno vyberove rizeni

Kvalitní, pestrý a lokální sortiment na stáncích je jedním z klíčových atributů Brněnských Vánoc, díky kterému se trhy stávají čím dál populárnější nejen v České republice, ale i v zahraničí. TIC BRNO každoročně dbá na výběr těch nejlepších prodejců a provozovatelů a úroveň kvality chce zachovat i po dvou pandemií zasažených ročnících. „Elektronická dražba se bude týkat vybraných stánků na náměstí Svobody i Dominikánském náměstí, konkrétně těch gastronomických, včetně barů a Zimního baru,“ upřesňuje ředitelka TIC BRNO Jana Janulíková.

Výhody elektronické aukce jsou nesporné. Zaručuje absolutní transparentnost a také celé výběrové řízení významně zrychluje. „Jedná se o otevřené prostředí, které využíváme již od roku 2020, kde zájemci mohou sledovat vývoj cen a své nabídky korigovat tak, aby o vysněný stánek nepřišli kvůli doslova pár korunám. Současně budou hned po skončení dražby známy výsledky a odpadne zdlouhavé otvírání obálek a hodnocení nabídek,“ doplňuje Janulíková.

Na náměstí Svobody do systému elektronické aukce spadá 23 stánků (oproti loňskému roku o 5 stánků víc), konkrétně se jedná o malé a velké gastro, bistra, bary a speciální bary a Zimní bar. Na Dominikánském náměstí se elektronická aukce týká 3 stánků se sortimentem bar a kavárna/cukrárna. Veškeré informace k aukci jsou vyvěšeny na webu ticbrno.cz v sekci Výběrová řízení od úterý 14. června a lhůta pro podání nabídek končí 24. června v 10 hodin. Samotná aukce pak proběhne 29. června ve 14 hodin.

Právě 29. června pak odstartuje navazující standardní výběrové řízení. Zájemci mohou posílat své nabídky pro 23 stánků na náměstí Svobody, z toho bude vybráno 16 s dárkovým sortimentem a 7 s prodejem potravin. Na Dominikánské náměstí se bude vybírat 5 gastronomických stánků. Veškeré informace budou opět na stránkách TIC BRNO a zájemci se mohou hlásit do 12. července.

„Kombinace elektronické aukce a standardní metody se nám v minulých ročnících osvědčila a věřím, že povede k všestranné spokojenosti i nyní. V letošním roce jdeme pro zaručení pestrosti sortimentu a v podpoře brněnských podniků ještě dál. Jednáme s úspěšnými brněnskými podniky, které bodovaly v našem projektu Gourmet Brno, o jejich zapojení do Brněnských Vánoc. Máme se všichni na co těšit,“ láká Janulíková.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...