TIC BRNO zahajuje výběr prodejců pro Brněnské Vánoce 2022

Brno, 15. června 2022 - V úterý 14. června odstartoval výběr prodejců pro další ročník Brněnských Vánoc systémem elektronické aukce. Lhůta pro podání nabídek končí 24. června v 10 hodin, samotná aukce proběhne 29. června ve 14 hodin. Organizátor vánočních trhů, TIC BRNO, bude tento systém kombinovat se standardním výběrovým řízením, které následně zahájí 29. června s lhůtou pro podání nabídek do 12. července.

vanoce brno vyberove rizeni

Kvalitní, pestrý a lokální sortiment na stáncích je jedním z klíčových atributů Brněnských Vánoc, díky kterému se trhy stávají čím dál populárnější nejen v České republice, ale i v zahraničí. TIC BRNO každoročně dbá na výběr těch nejlepších prodejců a provozovatelů a úroveň kvality chce zachovat i po dvou pandemií zasažených ročnících. „Elektronická dražba se bude týkat vybraných stánků na náměstí Svobody i Dominikánském náměstí, konkrétně těch gastronomických, včetně barů a Zimního baru,“ upřesňuje ředitelka TIC BRNO Jana Janulíková.

Výhody elektronické aukce jsou nesporné. Zaručuje absolutní transparentnost a také celé výběrové řízení významně zrychluje. „Jedná se o otevřené prostředí, které využíváme již od roku 2020, kde zájemci mohou sledovat vývoj cen a své nabídky korigovat tak, aby o vysněný stánek nepřišli kvůli doslova pár korunám. Současně budou hned po skončení dražby známy výsledky a odpadne zdlouhavé otvírání obálek a hodnocení nabídek,“ doplňuje Janulíková.

Na náměstí Svobody do systému elektronické aukce spadá 23 stánků (oproti loňskému roku o 5 stánků víc), konkrétně se jedná o malé a velké gastro, bistra, bary a speciální bary a Zimní bar. Na Dominikánském náměstí se elektronická aukce týká 3 stánků se sortimentem bar a kavárna/cukrárna. Veškeré informace k aukci jsou vyvěšeny na webu ticbrno.cz v sekci Výběrová řízení od úterý 14. června a lhůta pro podání nabídek končí 24. června v 10 hodin. Samotná aukce pak proběhne 29. června ve 14 hodin.

Právě 29. června pak odstartuje navazující standardní výběrové řízení. Zájemci mohou posílat své nabídky pro 23 stánků na náměstí Svobody, z toho bude vybráno 16 s dárkovým sortimentem a 7 s prodejem potravin. Na Dominikánské náměstí se bude vybírat 5 gastronomických stánků. Veškeré informace budou opět na stránkách TIC BRNO a zájemci se mohou hlásit do 12. července.

„Kombinace elektronické aukce a standardní metody se nám v minulých ročnících osvědčila a věřím, že povede k všestranné spokojenosti i nyní. V letošním roce jdeme pro zaručení pestrosti sortimentu a v podpoře brněnských podniků ještě dál. Jednáme s úspěšnými brněnskými podniky, které bodovaly v našem projektu Gourmet Brno, o jejich zapojení do Brněnských Vánoc. Máme se všichni na co těšit,“ láká Janulíková.


5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN