Zeman navštívil Zetor, podnik dodá do Ruska 6 tisíc traktorů

Brno, 1. prosince 2017– Během své návštěvy Jihomoravského kraje navštívil prezident Miloš Zeman v pátek 1. prosince společnost ZETOR TRACTORS a.s. Návštěva navazovala na úspěšnou účast brněnského výrobce traktorů v podnikatelské misi s prezidentem do Ruska v minulém týdnu, kdy společnost podepsala s ruským partnerem KEMP memorandum o dodávce až 6 000 sad traktorů v následujících 4 letech s celkovou hodnotou zakázky 550 milionů eur.

zeman zetor

Prezidenta přivítal předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Martin Blaškovič společně s dalšími členy vedení. Na programu dne byla i krátká návštěva ZETOR GALLERY s představením nového modelu UTILIX, produktové novinky pro rok 2018. Se zaměstnanci prezident diskutoval mimo jiné o přijetí eura v ČR či o dopadu Průmyslu 4.0 na středoškolské vzdělávání v ČR.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...