HUTIRA BRNO získala kontrakt u innogy na regulační armatury

Brno, 24. srpna 2017 - Společnost HUTIRA BRNO výrazně uspěla ve velkém výběrovém řízení společnosti innogy, která hledala partnery pro dodávky regulačních armatur až do roku 2021. Pro nejvýznamnějšího distributora plynu v ČR bude dodávat regulátory i bezpečnostní uzávěry hned v několika typech a v celkem 10 z 12 kategorií.

plynove potrubi ventil

HUTIRA BRNO dodávala regulační armatury pro innogy už dříve. Jako dlouholetý dodavatel regulační techniky pro celé české plynárenství novou zakázkou upevňuje své postavení jedničky na trhu.

„Uspěli jsme v dodávkách těch nejdůležitějších armatur pro regulační stanice,“ říká Tomáš Stone ze společnosti HUTIRA BRNO. „Výběrové řízení se týkalo jak vysokotlakých, tak i středotlakých regulačních stanic. Dodávané armatury jsou určeny pro regulační stanice s různými maximálními průtoky od 650 m³/h až do 15 000 m³/h,“ dodává.

Rozhoduje kvalita, bezpečnost i úroveň servisních služeb
Na území České republiky využívá celkem 62,9 % domácností zemní plyn. Největším distributorem plynu je právě společnost innogy s cca 60% podílem na trhu. Ta vybírá své dodavatele v pravidelných veřejných výběrových řízeních. Kromě ceny byly rozhodujícím kritériem spolehlivost výrobků a jejich bezpečnost. „Důležité byly také provozní náklady. Posuzuje se proto také například životnost a cena náhradních dílů, ale i přesnost regulace, hlučnost armatur a rychlost dodávek. Svou úlohu mohou hrát i provozní zkušenosti nebo schopnost zajistit servisní služby,“ popisuje Tomáš Stone.

HUTIRA BRNO konkuruje jiným společnostem na plynárenském trhu zejména širokou nabídkou regulačních armatur, ale i nejlépe vybaveným školícím střediskem regulační techniky v České republice. Tam se školí například i pracovníci společnosti innogy. „Spolupráce s innogy je pro nás velmi důležitá a tvoří podstatnou část našich dodávek. Mezi další segmenty patří regulační technika pro domovní instalace, ale i komerční a průmyslové objekty nebo areály,“ dodává Tomáš Stone ze společnosti HUTIRA BRNO.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...