Veletrhy PRODÍTĚ a RYBAŘENÍ začaly

Brno, 5. března 2015 - Brněnské výstaviště nyní patří dětem a jejich rodičům. Od 5. do 8. 3. zde probíhá další ročník Mezinárodního veletrhu potřeb pro děti a maminky PRODÍTĚ a souběžně s ním i veletrh RYBAŘENÍ.

dite veletrh prodite 2015

Součástí nabídky předních dodavatelů dětského zboží bude nejenom běžný sortiment, ale i zboží, které ještě nedorazilo na prodejní pulty. Nejenom pro děti je pak připraven bohatý doprovodný program.

Součástí nabídky letošního ročníku veletrhu bude vedle řady vystavovatelů také velmi oblíbené poradenské centrum, které mohou všichni zájemci využít zcela zdarma. Za zmínku určitě stojí poradenství v oblasti přípravy k porodu, péče o dítě a laktační poradenství. Stranou nezůstane ani stále aktuální problematika zvýšení bezpečnosti kojenců, kde se návštěvníci seznámí například s použitím monitoru dechu.

Zkrátka nepřijdou ani ti nejmenší návštěvníci veletrhu. Doprovodný program totiž bude doslova nabitý. Součástí čtvrtečního programu bude například show se zvířátky Duo EDEN – Máme rádi zvířata. Páteční odpoledne rozhýbe svým vystoupením oblíbená skupina Maxim Turbulenc, která je předzvěstí hvězdně obsazeného víkendu. Ten odstartuje bublinová show Matěje Kodeše, sobotním vrcholem je vystoupení oblíbeného Michala Nesvadby. Nedělní dopoledne pak přinese přestavení Brněnské písničkové tetiny s programem Tetiny v kuchyni, odpoledne zase vystoupí zpěvák Voxel.

„Děti se mohou těšit také na oblíbené Disney kino, které každý den přinese mnoho krásných pohádek, nebo herní systém Disney Infinity. Stranou jistě nezůstanou ani kolotoče, skákací hrad nebo jízdy na šlapadlech v nafukovací fráze Best for kids. Nadační fond Advokáti pak dětem připravil jarní dílničky pro celou rodinu,“ láká Jana Tyrichová, PR manažerka z Veletrhů Brno.

Nejen pro kluky a tatínky bude určené představení klasických i RC modelů aut, pozemní a vojenské techniky, lodí, ponorek, letadel a vrtulníků. Součástí prezentace bude také možnost vyzkoušet si ovládání modelů na zemi, ve vodě i ve vzduchu.

Rybaření přinese vše pro úspěšnou sezonu
Souběžně s veletrhem PRODÍTĚ se na brněnském výstavišti uskuteční také další ročník prodejní výstavy rybářských potřeb RYBAŘENÍ. Novinky pro další sezonu, ale i tradiční sortiment budou prezentovat přední dodavatelé a importéři rybářských potřeb na český trh.

Nabídku vystavovatelů doplní zajímavý doprovodný program, který přinese populární přednášky předních osobností rybářského světa, praktické informace, ukázky úpravy ryb, ale i mnoho soutěží o zajímavé ceny.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...