eWay
Helios

Skupina HARTMANN rozšířila výrobu do Ruska, otevřela nový závod u Moskvy

ruska vlajkaMoskva/Brno, 21. ledna 2014 – Paul HARTMANN OOO, ruské zastoupení předního světového výrobce zdravotnických prostředků, v závěru roku 2013 otevřela nový výrobní závod v těsné blízkosti hlavního města Ruska. Vyrábí zde pomůcky určené pro pacienty s inkontinencí. Rozšíření výroby si vyžádalo investici přes 20 milionů eur. Skupina HARTMANN si od tohoto kroku slibuje zejména úspory v oblasti logistiky, neboť produkty z objemných absorpčních materiálů patří mezi nenákladnější položky.

„Na výrobě inkontinenčních plen a podložek v současné době v továrně pracuje 100 zaměstnanců. Tato produkce jednak umožňuje vyrábět zdravotnické pomůcky v blízkosti ruských zákazníků, jednak se díky ní omezily logistické náklady na přepravu zboží ze západní Evropy do Moskvy,“ sdělil Ľubomír Páleník, regionální ředitel pro střední a východní Evropu.

Produkce závodu je určená ryze pro ruský trh, takže českých závodů HARTMANN – RICO ve Veverské Bítýšce Havlíčkově Brodě a Chvalkovicích na Náchodsku se nijak nedotýká. Navíc, výroba českých závodů se specializuje především na jednorázové operační sety a roušky, obvazový materiál.

Skupina HARTMANN působí na ruském trhu více než 16 let, a díky své obchodní organizaci a nyní i novému výrobnímu závodu pomáhá přispět k vyšší kvalitě péče o pacienty v rámci ruského zdravotnického systému, v němž se firma dlouhodobě angažuje poskytováním pokročilých konceptů školení a poradenství.


Související články:
ZWsoft

Veletrhy, konference a semináře

<<  Listopad 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      
  8
  9101112131415
161718192022
23242526272829
30      
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Šalina 300x250