Skupina HARTMANN rozšířila výrobu do Ruska, otevřela nový závod u Moskvy

Moskva/Brno, 21. ledna 2014 – Paul HARTMANN OOO, ruské zastoupení předního světového výrobce zdravotnických prostředků, v závěru roku 2013 otevřela nový výrobní závod v těsné blízkosti hlavního města Ruska. Vyrábí zde pomůcky určené pro pacienty s inkontinencí. Rozšíření výroby si vyžádalo investici přes 20 milionů eur. Skupina HARTMANN si od tohoto kroku slibuje zejména úspory v oblasti logistiky, neboť produkty z objemných absorpčních materiálů patří mezi nenákladnější položky.

ruska vlajka

„Na výrobě inkontinenčních plen a podložek v současné době v továrně pracuje 100 zaměstnanců. Tato produkce jednak umožňuje vyrábět zdravotnické pomůcky v blízkosti ruských zákazníků, jednak se díky ní omezily logistické náklady na přepravu zboží ze západní Evropy do Moskvy,“ sdělil Ľubomír Páleník, regionální ředitel pro střední a východní Evropu.

Produkce závodu je určená ryze pro ruský trh, takže českých závodů HARTMANN – RICO ve Veverské Bítýšce Havlíčkově Brodě a Chvalkovicích na Náchodsku se nijak nedotýká. Navíc, výroba českých závodů se specializuje především na jednorázové operační sety a roušky, obvazový materiál.

Skupina HARTMANN působí na ruském trhu více než 16 let, a díky své obchodní organizaci a nyní i novému výrobnímu závodu pomáhá přispět k vyšší kvalitě péče o pacienty v rámci ruského zdravotnického systému, v němž se firma dlouhodobě angažuje poskytováním pokročilých konceptů školení a poradenství.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN