Brno přivítá Den podnikavých žen

Brno, 30. září 2013 - Problematika práce žen během a po mateřské dovolené, podpora drobných živnostníků a částečných úvazků. To jsou ožehavá témata, která narážejí při snaze o jejich řešení na velké překážky. Projekt Ženy s.r.o., který sdružuje podnikavé ženy, se rozhodl proti těmto překážkám bojovat a 12. října představí na konferenci Den podnikavých žen na brněnském výstavišti unikátní produktový katalog.

podnikava zena

„ŽENY s.r.o. jsou dílem velkého nadšení a náš cíl je jednoduchý – pomoct všem ženám, které chtějí podnikat. Máte podnikatelský záměr? Pomůžeme vám ho rozjet. Vyrábíte něco poctivě českého nebo slovenského? Prodávejte vaše produkty v našem Katalogu! Chcete si přivydělat? Staňte se ambasadorkou ve vašem regionu," zve ke spolupráci všechny stejně nadšené ženy zakladatelka projektu Ženy s.r.o. Eva Vašková Čejková.

Projekt chystá uvedení unikátního produktového katalogu plného zajímavých českých a slovenských výrobků, za kterými stojí ženy. Na setkání se vše bude točit kolem podnikání a možnostech zapojení do projektu Ženy s.r.o.

(red)


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...