Brno přivítá Den podnikavých žen

Brno, 30. září 2013 - Problematika práce žen během a po mateřské dovolené, podpora drobných živnostníků a částečných úvazků. To jsou ožehavá témata, která narážejí při snaze o jejich řešení na velké překážky. Projekt Ženy s.r.o., který sdružuje podnikavé ženy, se rozhodl proti těmto překážkám bojovat a 12. října představí na konferenci Den podnikavých žen na brněnském výstavišti unikátní produktový katalog.

podnikava zena

„ŽENY s.r.o. jsou dílem velkého nadšení a náš cíl je jednoduchý – pomoct všem ženám, které chtějí podnikat. Máte podnikatelský záměr? Pomůžeme vám ho rozjet. Vyrábíte něco poctivě českého nebo slovenského? Prodávejte vaše produkty v našem Katalogu! Chcete si přivydělat? Staňte se ambasadorkou ve vašem regionu," zve ke spolupráci všechny stejně nadšené ženy zakladatelka projektu Ženy s.r.o. Eva Vašková Čejková.

Projekt chystá uvedení unikátního produktového katalogu plného zajímavých českých a slovenských výrobků, za kterými stojí ženy. Na setkání se vše bude točit kolem podnikání a možnostech zapojení do projektu Ženy s.r.o.

(red)


5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN