V Brně se uskuteční konference Den podnikavých žen

Brno, 4. září 2013 – Jaké má žena v současné době možnosti? Jak je najít a nepromarnit? Jak správně a efektivně pracovat a plánovat svůj čas mezi rodinou a prací? I na tyto otázky odpoví odborníci, kteří vystoupí na konferenci Den podnikavých žen. Organizace Ženy s.r.o., která akci pořádá, zde zároveň představí projekt Katalog, který si klade za cíl pomoci ženám v jejich podnikání a který zároveň nabídne dalším ženám možnost přivýdělku. Setkání se skuteční 12. října v Brně.

den podnikavych zen

Ženy s.r.o. v průběhu léta systematicky vyhledávaly ženy, které vyrábějí a vytvářejí něco krásného, praktického a hledaly možnosti, jak jim pomoci, aby jejich výrobky spatřilo co nejvíce lidí. Vybrané zájemkyně potom pozvaly do projektu Katalog, který nabízí výrobky k prodeji po celé České i Slovenské republice. ŽENY s.r.o. zároveň hledají další účastnice, které se na projektu chtějí podílet tím, že budou produkty z katalogu prodávat. Ty získají školení a znalosti, které jim pomohou při prodeji a zároveň budou také vybaveny veškerou potřebnou technikou, např. tablety s prodejní aplikací.

Prostřednictvím Katalogu budou prodávány například vyšívané panenky, potřeby pro batolata, plánovací kalendáře, ale i zájezdy pro ženy 50+ nebo dekorativní prvky.

(red)


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...