V Brně se uskuteční konference Den podnikavých žen

Brno, 4. září 2013 – Jaké má žena v současné době možnosti? Jak je najít a nepromarnit? Jak správně a efektivně pracovat a plánovat svůj čas mezi rodinou a prací? I na tyto otázky odpoví odborníci, kteří vystoupí na konferenci Den podnikavých žen. Organizace Ženy s.r.o., která akci pořádá, zde zároveň představí projekt Katalog, který si klade za cíl pomoci ženám v jejich podnikání a který zároveň nabídne dalším ženám možnost přivýdělku. Setkání se skuteční 12. října v Brně.

den podnikavych zen

Ženy s.r.o. v průběhu léta systematicky vyhledávaly ženy, které vyrábějí a vytvářejí něco krásného, praktického a hledaly možnosti, jak jim pomoci, aby jejich výrobky spatřilo co nejvíce lidí. Vybrané zájemkyně potom pozvaly do projektu Katalog, který nabízí výrobky k prodeji po celé České i Slovenské republice. ŽENY s.r.o. zároveň hledají další účastnice, které se na projektu chtějí podílet tím, že budou produkty z katalogu prodávat. Ty získají školení a znalosti, které jim pomohou při prodeji a zároveň budou také vybaveny veškerou potřebnou technikou, např. tablety s prodejní aplikací.

Prostřednictvím Katalogu budou prodávány například vyšívané panenky, potřeby pro batolata, plánovací kalendáře, ale i zájezdy pro ženy 50+ nebo dekorativní prvky.

(red)


5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN