V blízkosti centra rostou nové komerční prostory, H-Park Heršpice

Brno, 19. listopadu 2012 – Developer Raiffeisen - Leasing Real Estate zahájil v Brně výstavbu nových komerčních prostor v bezprostřední blízkosti centra města. Projekt H-Park Heršpice Brno nabídne na téměř 8 tisících metrech čtverečních mix obchodních, kancelářských a skladových ploch k pronájmu. O výstavbě informovala Jitka Kvartková ze společnosti Cushman & Wakefield, která zajišťuje pronájem ploch H-Parku.

h_park_caw

„Brněnský trh má v rámci České republiky unikátní pozici. Poptávka po pronájmu komerčních nemovitostí je zde dlouhodobě vysoká. Přitom schází dostatek kvalitních nových projektů, kam by případní zájemci své provozovny umístili. Vítáme tedy novou výstavbu," říká Jiří Kristek, vedoucí pronájmu nákupních parků v rámci průmyslového oddělení společnosti Cushman & Wakefield. Zájemcům jsou k dispozici komerční plochy od 350 metrů čtverečních na okraji centra města poblíž kancelářských komplexů a v sousedství komerční zóny v Heršpické ulici. Podle development managera společnosti Raiffeisen - Leasing Real Estate Hynka Stupáka budou nové plochy vhodné například pro umístění autosalonů, vzorkoven, maloobchodní či velkoobchodní prodejny.

„H-Park Heršpice může nabídnout zajímavou alternativu pro nájemce, kteří nechtějí odejít do komerčních parků na okraji Brna a upřednostňují spíše prostory v dosahu městského centra a s dobrou viditelností," dodává Kristek.

Dokončení první fáze výstavby projektu developer předpokládá na rok 2013 s tím, že do budoucna plánuje jeho rozšíření o druhou a třetí fázi. Raiffeisen - Leasing Real Estate stavbu realizuje prostřednictvím své dceřiné společnosti RLRE Carina Property.

(red), foto: výstavba H-Parku Heršpice, archivCushman & Wakefield


5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN