V blízkosti centra rostou nové komerční prostory, H-Park Heršpice

Brno, 19. listopadu 2012 – Developer Raiffeisen - Leasing Real Estate zahájil v Brně výstavbu nových komerčních prostor v bezprostřední blízkosti centra města. Projekt H-Park Heršpice Brno nabídne na téměř 8 tisících metrech čtverečních mix obchodních, kancelářských a skladových ploch k pronájmu. O výstavbě informovala Jitka Kvartková ze společnosti Cushman & Wakefield, která zajišťuje pronájem ploch H-Parku.

h_park_caw

„Brněnský trh má v rámci České republiky unikátní pozici. Poptávka po pronájmu komerčních nemovitostí je zde dlouhodobě vysoká. Přitom schází dostatek kvalitních nových projektů, kam by případní zájemci své provozovny umístili. Vítáme tedy novou výstavbu," říká Jiří Kristek, vedoucí pronájmu nákupních parků v rámci průmyslového oddělení společnosti Cushman & Wakefield. Zájemcům jsou k dispozici komerční plochy od 350 metrů čtverečních na okraji centra města poblíž kancelářských komplexů a v sousedství komerční zóny v Heršpické ulici. Podle development managera společnosti Raiffeisen - Leasing Real Estate Hynka Stupáka budou nové plochy vhodné například pro umístění autosalonů, vzorkoven, maloobchodní či velkoobchodní prodejny.

„H-Park Heršpice může nabídnout zajímavou alternativu pro nájemce, kteří nechtějí odejít do komerčních parků na okraji Brna a upřednostňují spíše prostory v dosahu městského centra a s dobrou viditelností," dodává Kristek.

Dokončení první fáze výstavby projektu developer předpokládá na rok 2013 s tím, že do budoucna plánuje jeho rozšíření o druhou a třetí fázi. Raiffeisen - Leasing Real Estate stavbu realizuje prostřednictvím své dceřiné společnosti RLRE Carina Property.

(red), foto: výstavba H-Parku Heršpice, archivCushman & Wakefield


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...