Nový nájemce pro CTPark Pohořelice

Brno, 28. května 2011 - Společnost PST CLC si pronajala  téměř 20 000 m2 v nové budově CTParku Pohořelice. Prostory pro PST CLC budou dokončeny do konce roku 2011 a celková investice dosáhne 140 milionů eur.

terasa

PST CLC je poskytovatel spedičních, logistických a celních služeb a na trhu působí od roku 1991. V CTParku Pohořelice bude své služby poskytovat především zde sídlícím firmám.

„Společnost PST CLC je naším klientem již od roku 2004. Dříve působila v  CTParku Modřice, a proto si velice vážíme toho, že můžeme na úspěšnou spolupráci touto cestou navázat. Díky patří také společnosti Colliers, která nám pomohla tuto smlouvu uzavřít,“ uvedl Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP.

„Věříme, že naše působení v CTParku Pohořelice bude stejně úspěšné jako v Modřicích. Naše další pobočka přispěje také k obohacení nabídky pracovních míst pro občany tohoto regionu, protože budeme provádět nábor 30 - 40 zaměstnanců do nového provozu,“ dodal Jiří Bradna, Development Manager společnosti PST CLC.

CTPark Pohořelice je jedním ze stále se rozvíjejících obchodních parků v blízkosti Brna s přímou návazností na dálnici do Vídně, Bratislavy a do dalších významných evropských měst. V současné době zde sídlí firmy jako je DHL, Moeller, Lorenc, Kompan a ND Logistics.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...