Do Brna se na mezinárodní sympozium sjedou odborníci na sanace

Brno, 19. května 2011 (MEDIAFAX) - Na brněnském výstavišti se ve čtvrtek a v pátek uskuteční 21. ročník mezinárodního sympozia Sanace 2011. Hlavním tématem bude sanace betonových konstrukcí.

sanace2011-betonova_konstrukce250

Program je rozdělený do jednotlivých tematických bloků, které pokrývají problematiku sanací veškerých betonových konstrukcí. Sympozium se přednostně orientuje na sanaci a údržbu současných konstrukcí. Stranou však nezůstane ani "modernizace procesů výstavby a využití nových technologických možností," jak informovalo pořádající Sdružení pro sanace betonových konstrukcí.

Organizační výbor každoročně vybírá také nosné, aktuální téma z oblasti betonových konstrukcí, pro letošek je to „Sanace betonových konstrukcí - úsporná cesta k budování a údržbě infrastruktury“.

Po celou dobu konání sympozia bude v prostorách předsálí rotundy na výstavišti probíhat i doprovodná výstava, na ní vystavující firmy představí nejnovější trendy v betonovém stavitelství a souvisejícími sanacemi. Pořadatelé v rámci zahajovacího večera předají i několik cen, např. významné osobnosti v oblasti sanací betonových konstrukcí nebo za sanační dílo roku 2010.

V pořadí 21. ročník mezinárodního sympozia Sanace 2011 se v areálu brněnského výstaviště uskuteční 19. – 20. května.

Libor Popela

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.