Na ocelářský veletrh přijedou do Brna vystavovatelé z patnácti zemí

Brno, 17. května 2011 (MEDIAFAX) - Na brněnském výstavišti se v průběhu příštího týdne uskuteční ocelářský veletrh Stainless, vystavovat přijede bezmála 140 firem z 15 zemí. Informovali o tom organizátoři.

stainless2011-tyce250

Z celkového počtu hned tři desítky firem přijedou na veletrh vystavovat poprvé. Z Evropy bude nejpočetněji zastoupeno Německo, dále Česká republika, Polsko, Itálie a Nizozemsko. Konkurovat jim bude také nabídka firem z Asie, konkrétně z Číny a Indie.

Mezi účastníky nebudou chybět přední firmy oboru ušlechtilých ocelí na evropském i světovém trhu jako ThyssenKrupp, ATI, Marcegaglia, Imeas, Damstahl, Stemcor, Aperam, Centravis nebo Schmolz + Bickenbach.

Šestý ročník mezinárodního veletrhu a kongresu korozivzdorných ocelí Stainless se na brněnském výstavišti uskuteční 17. a 18. května 2011. Na posledním ocelářském veletrhu v roce 2009 se na brněnském výstavišti prezentovalo více než 150 vystavovatelů z 22 zemí, přičemž mezinárodnost byla rekordní ze všech veletrhů. Celkem 83 procent firem totiž přijelo ze zahraničí. Téměř polovina vystavovatelů byla na veletrhu Stainless vůbec poprvé. Jejich expozice si prohlédlo více než 1000 odborných návštěvníků z 35 zemí.

Libor Popela

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...