Stavební sezóna startuje tentorkát na Slovácku

Brno, 21. ledna - V Hodoníně, v prostorách kulturního domu Horní Valy, se bude 28. až 29. ledna 2011 konat prodejní a prezentační stavební výstava  Stavíme, bydlíme, Hodonín. Návštěvníci zde získají zajímavé informace z oblastí stavebních materiálů, nátěrových hmot, střech, oken a dveří a navíc mohou získat informace o finančních službách v oblasti stavebnictví. Dalším zajímavým a rozsáhlým tématem je interiér a vybavení bytu.

Stavby

Velmi zajímavý je i fakt, že téměř každá vystavující firma poskytuje výstavní slevy a zájemci o konkrétní zboží tedy mohou na místě výrazně ušetřit. Návštěvníci výstavy najdou na výstavní ploše mnoho inspirace nejen pro novostavby, ale i opravy, rekonstrukce či  modernizace svého bydlení.

Zahájení stavební sezóny na Slovácku proběhne opět v Hodoníně. Veletržní správa Omnis Olomouc, a.s. nabízí seriál stavebních výstav pod názvem Stavíme, bydlíme a region Slovácka je tím prvním. Dlouholeté průzkumy potvrdily, že tento typ výstav pravidelně navštěvují architekti, projektanti a odborní pracovníci prováděcích firem, které zde nacházejí množství cenných informací, novinek, nově zaváděných technologií v oblasti stavebnictví, interiérového i exteriérového vybavení.

V rámci výstavy se uskuteční přednáška na téma Energeticky úsporné stavby“ v pátek 28.1. od 10 do 15 hodin. A přednáška na téma „Tepelná čerpadla v teorii a praxi“ se uskuteční v sobotu 29.1. od 10 do 12 hodin.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...