Výroční party Moravské asociace podnikatelek

Brno, 3. ledna 2011 - Letošní Barborka party Moravské asociace podnikatelek a manažerek se konala netradičně v  prostorách design hotelu Noem Arch v Brně. Na oblíbeném předvánočním setkání, kterého se zúčastnilo 120 hostů, si členky asociace a pozvaní hosté mohli osobně popřát k nadcházejícím Vánocům a zhodnotit uplynulý rok.

Moda

Na začátku slavnostního večera moderátorka a zpěvačka v jedné osobě Michaela Dolinová přivítala prezidentku  asociace Olgu Girstlovou, která připomněla 10. výročí založení Moravské asociace podnikatelek a manažerek v Brně. Dále nastínila nejvýznamnější projekty a aktivity na příští rok, mezi které patří nejen činnost a aktivity regionálních klubů v Brně, ve Zlíně a v Bruntále, ale také projekt mezinárodní konference „Žena – tvůrčí osobnost třetího tisíciletí“, jejíž sedmý ročník by se měl konat v květnu 2011 v Nairobi v Keni.

Za Regionální klub Brno, který akci pořádal, promluvila jeho předsedkyně, Pavlína Langerová. Pozvala všechny na pravidelná setkávání klubu, kde členky čeká v roce 2011 Křeslo pro hosta s panem Tomio Okamurou, viceprezidentem Asociace českých cestovních kanceláří a agentur, nebo panem doktorem Otakarem Fojtem z Britské ambasády, který organizoval v Brně setkání v Novém kampusu Masarykovy univerzity s následníkem trůnu,  princem Charlesem,princem z Walesu .

Hosty večera bylo taneční  studio Slunce a PureArts Management, o.s.
Hlavními partnery večera byla Cestovní kancelář Firo-tour a.s. a společnost Dyrberg/Kern, která má obchod v centru Brna, vedle Velkého Špalíčku, na ulici Mečová 8. Majitelka obchodu, paní Ing. Jana Zimová se postarala o nádherný vrchol večera a věnovala do tomboly šperky v hodnotě více než 30 tisíc korun.

Stejně jako v loňském roce měli hosté možnost shlédnout módní přehlídku, tentokrát luxusního prádla firmy Femms a společenských šatů francouzských značek Boutique Elle. Majitel prodejny luxusní kosmetiky a parfémů Madeleine, představil nový okouzlující parfém, umělecký zážitek přinesl tanec se závojem Studia Slunce. Součástí programu byla také degustace specialit hotelu Noem Arch, které osobně představil šéfkuchař Jan Rimpler. Kytičky pro oceněné připravila společnost Dopitaflor, kterou založil a vede pan Milan Dopita.
Během celého večera si mohli hosté prohlédnout vánočně laděnou dekoraci firmy Home Comforts nebo najít inspiraci na vánoční dárky v hodinkách Ingersoll od  společnosti AZ Watches, šperků značky Guy Laroche, které představilo klenotnictví Fr. Hanák a brýlích optiky Richtr. Bylo možné si vyzkoušet masáž Argan salonu, prohlédnout návrhy design studia Gentop a přitom ochutnávat výborné víno vinotéky U Andersena.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...