Olympia Brno získala ocenění Nejlepší z realit

Nákupní a zábavní centrum Olympia Brno je vítězem 12. ročníku prestižní soutěže Best of Realty – Nejlepší z realit v kategorii obchodních center. Sedmičlenná odborná porota prvním místem ocenila čtvrtou etapu dostavby Olympie. Zaujal ji především fakt, že se podařilo naplnit vize formulované už v 90. letech minulého století a ve spolupráci s renomovanými architekty na okraji Brna v několika fázích vybudovat největší mimopražský nákupně-zábavní komplex v České republice, jehož dosah díky šíři, pestrosti a kvalitě nabídky překračuje hranice Jihomoravského kraje. Při slavnostním ceremoniálu ve středu 10. listopadu v sále České národní banky cenu převzal kreativní tým pod vedením koncepčního architekta Clarka Geddese a zástupci provozovatele a investora centra Somerston Olympia CZ, s.r.o.
„Vítězství nás samozřejmě velmi těší a jen dokazuje, že Olympia je skutečně ojedinělým architektonickým projektem mezi obchodními centry, a nejen díky tomu nabízí zákazníkům ty nejlepší služby v komfortním prostředí,“ hodnotí vítězství ředitelka obchodního centra Ing. arch. Pavla Bumbálková.

obr._2.JPG

O ocenění v soutěži Best of Realty, která je v tuzemsku považována za nejprestižnější ve svém oboru, letos usilovalo 25 projektů ve čtyřech základních kategoriích a tři projekty v kategorii Zvláštní cena poroty. Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality přihlášených projektů byly výběr lokality, urbanistické a architektonické řešení, kvalita realizace a úspěšnost na realitním trhu. Soutěž se každoročně koná pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí.
Čtvrtá etapa rozšíření Olympie Brno probíhala od června 2007 do října 2009, celkový rozpočet činil 800 000 000 Kč a na realizaci se podílely firmy: Somerston Olympia CZ, s.r.o. (investor), Bovis Lend Lease, a.s. (stavební manažer), koncepční architekt Clark Geddes a jeho tým z Geddes Architects, ARCH. DESIGN, s.r.o. (projektant). Tato stavba získala mimořádné uznání realitních odborníků už v loňském roce - Best Overall Development (Nejlepší celkový development), každoročně udělované renomovaným časopisem v oblasti nemovitostí pro střední a východní Evropu Construction & Investment Journal. Významným úspěchem bylo také zařazení čtvrté etapy rozšíření Olympie mezi nejlepší stavby roku 2009 v Jihomoravském kraji.

5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN