Brněnský klub Business for Breakfast se rozrůstá

Brno, 13. ledna 2011 - Britské byznys snídaně jsou úspěšné i v Česku. Dokazuje to i první obchodní klub Business for Breakfast, který byl během letních měsíců zahájen v Brně. Brněnské obchodní snídaně se pořádají ve stylovém hotelu Noem Arch 2010, každý druhý pátek v měsíci.

klub01

Business for Breakfast je britský franšízový koncept založený v roce 2001 Johnem Fisherem. Je prvním oficiálním systémem působícím v České republice, jenž se specializuje na předávání kvalitních referencí a doporučení a nabízí podnikům všech druhů a velikostí strukturované a podporující networkingové prostředí. Je to dynamický obchodní klub, kterého se účastní úspěšní, účelově zaměření, stejně smýšlející lidé.

 

Poznat, porozumět a důvěřovat

„BforB je efektivním způsobem, jak podpořit své výrobky a služby prostřednictvím doporučení svých obchodních kolegů v klubu. Fungujeme na základě tří hlavních pilířů – poznat, porozumět a důvěřovat. Díky těmto hodnotám totiž můžete s důvěrou doporučit své klienty kolegům v klubu a naopak," říká Kamila Zárychtová, držitelka master franšízové licence.

První kluby u nás vznikly na konci minulého roku, v současné době jich funguje šest a další čtyři jsou připraveny k zahájení činnosti. Proč je Business For Breakfast tak výjimečný a úspěšný? Je dobře známým faktem, že obchodní doporučení a reference generují o 80 % více kladných výsledků než neosobní telefonát nebo návštěva a že průměrně 70 % všech zakázek je získáno prostřednictvím doporučení a networkingu.

Sdílení kontaktů a obchodní inteligence prostřednictvím byznys networkingu je mnohem efektivnější metodou marketingu, která nikdy nebyla tak důležitá jako v současných ekonomických podmínkách. Dynamické fórum Business for Breakfast je navštěvováno úspěšnými, obchodně orientovanými, stejně uvažujícími lidmi, kteří opravdu vzájemně chtějí udělat něco víc pro růst svého podniku. Fórum nabízí svým členům systém doporučení, referencí a networkingu, který je dostupný, přátelský a v blízkosti dané obchodní lokality. Nabízí kvalitní doporučení a reference pro určitý podnik v aktivním prostředí, které propaguje kolektivní sdílení obchodních zkušeností a znalostí v nejrůznějších obchodních segmentech.

klub02

Proč být v klubu

Klub je koncipován pro 30 členů a zajišťuje exkluzivitu v oboru. Obchodní kluby jsou určeny všem obchodníkům, majitelům firem a profesionálům, kteří chtějí aktivně spolupracovat s dalšími stejně zaměřenými lidmi. Kromě doporučení a referencí mohou členové klubů využívat dalších výhod, které jim obchodní snídaně přináší, jako např. získávání a výměnu znalostí od odborníků v jiných oborech, oživení vztahů s dřívějšími klienty, nalezení nových dodavatelů, přístup k cenově výhodným produktům a službám poskytnutým na základě dobrých vztahů a kontaktů. Mají příležitost hovořit s těmi, kteří mají rozhodovací pravomoci, bez nutnosti podrobení se důkladnému prověření osobní asistentkou nebo recepční. Získají přístup k dalším znalostem a expertizám, včetně možnosti požádat o kontakt a doporučení hned několik lidí najednou ve stejném čase a na jednom místě.

Jak se stát členem

Než se stanete členem Business for Breakfast, je možné přijít na snídani jako host. Stačí se přihlásit a vzít s sebou spoustu vizitek a pár korun na svoji snídani. Kluby fungují na několika místech v Praze, Brně, Liberci, Hradci Králové. Další se připravují v Ostravě a Chomutově. Oblíbenost klubů ukazuje, že kluby fungují – vždyť sotva by někdo chodil na sedmou hodinu ranní posnídat, pokud by pracovní snídaně nic nepřinášela...

Více informací najdete www.bforb.cz.

(red)


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF