Brněnský hotel Voroněž slavil své třicáté narozeniny

V těchto dnech slavil Orea Hotel Voroněž významné výročí – již třicet let poskytuje služby veletržním hostům, obchodním cestujícím, účastníkům kongresů a také turistům cestujícím za poznáním jihomoravského regionu. Výstavba hlavní budovy (nyní hotel Voroněž 1) byla ukončena v srpnu 1979, odkdy se hotel nacházel ve zkušebním provozu. Takzvané „grand opening“ bylo na hotelové poměry v poměrně krátké době, a sice v předvečer Mezinárodního strojírenského veletrhu – dne 8. září téhož roku. Hotel je produktem mezinárodní spolupráce. Jde o maďarský projekt ve švédské licenci postavený v Československu – i taková byla Evropa před více než čtvrt stoletím. „Návštěvníci oceňují po celou dobu naše vynikající gastronomické, kongresové i ubytovací služby. Vyhlášené jsou i cateringové akce, pořádané podle přání klienta v tradičních i netradičních prostorách města Brna a na hradech a zámcích jižní Moravy,“ uvádí Josef Kulíšek, generální ředitel Interhotelu Voroněž.

07_3_1.jpg

Hotel Voroněž je kapacitou ubytování i velikostí konferenčních a společenských prostor, nabízejících téměř tisíc míst, předurčen k pořádání velkých kongresů, konferencí, sympozií i společenských akcí. Nabízí druhý domov mnoha tuzemským i zahraničním hostům, kteří přijíždějí individuálně nebo ve spojitosti s konáním veletržních akcí. Prioritou je kongresová a skupinová turistika, ale samozřejmě jsou srdečně vítány i všechny ostatní segmenty cestovního ruchu. „Projevem uznání kvality služeb bylo zajisté i ubytování čtyř hlav států při summitu prezidentů v Brně nebo využití cateringových služeb při zajišťování občerstvení po dobu setkání ministrů zemědělství EU v Brně v letošním roce,“ připomíná ředitel pro gastronomii Jiří Illek.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...