Spielberk Office Centre nabízí i rekreační aktivity

Kancelářské centrum Spielberk Office Centre (SOC) v Brně získalo během letošního léta svůj další rozměr. Lidé, kteří v místních kancelářích celý den pracují, se po skončení pracovní doby mohou věnovat rekreačním aktivitám – plážovému volejbalu, cyklistice nebo in-line bruslení, k dispozici je také posilovna včetně relax centra. Podzimní sezonu organizovaných sportovních aktivit v parku otevřel v sobotu 5. září cyklistický den Spielberku. O čtrnáct dnů později je připraven již druhý turnaj v plážovém volejbale Spielberk Beach Cup. Pro další týdny je pak v plánu paintball a golf, ale také kulturní akce v podobě světelné a hudební show, vánočních trhů apod.

ctp_1.jpg

Společnost CTP se odpočinkovými aktivitami snaží oživit komplex, který se po večerech a víkendech vyprázdní. „Chceme lidem v kancelářích nabídnout program, který dříve vyhledávali v jiných částech města. Nyní se díky vhodné poloze a nadstandardní architektuře parku mohou věnovat aktivnímu odpočinku a sportu hned po práci,“ popisuje záměr Viera Mižaková, projektová manažerka SOC. Zaměstnanci firem z areálu i široká veřejnost mohou využít jak přilehlé cyklostezky či klubové posilovny přímo v parku, tak nově vybudované plážové kurty a další vznikající atrakce. Kromě toho jsou pro ně na celý podzim připravené také víkendové akce.

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...