Brno článek panorama

Feature Image

Onyx je již po staletí uznávaný za kámen přinášející štěstí svému majiteli. Není tedy ničím překvapujícím, že právě z tohoto minerálu byla vyrobena osobní pečeť čínského císaře, a že jeho poddaným bylo vlastnictví tohoto minerálu zakázáno  pod trestem smrti.

Pouzdro paměti je pokryté čistým stříbrem, které zvýrazňuje jeho charakter. Toto spojení způsobuje, že se  osvědčuje v úloze náhrdelníku, který je v případě potřeby možné využít pro kopírování dat. Ale GOODDRIVE Onyx a GOODDRIVE Carbon jsou především přenosnou pamětí, na níž je možné skladovat 2 až 16GB údajů. Prakticky to umožňuje uložení  téměř 15 000 snímků, 3 000 hudebních děl, 1 500 audiobooků anebo též např. 10 000 dokumentů ve formátu Word.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...