Zakoupením dárků z ekologické kolekce pomůžete brněnské zeleni

V červenci jsme spustili novou kampaň s názvem #PripravBrno, kterou chceme Brno připravit na klimatickou změnu spolu s vámi. Více o této kampani naleznete na priprav.brno.cz.

#PripravBrno

Uvědomujeme si, že pro život ve městě je důležitá veřejná zeleň, proto se nyní spojil Odbor životního prostředí Magistrátu města Brna s Veřejnou zelení města Brna a TIC BRNO.
Nabízí zbrusu novou kolekci brněnských suvenýrů #PripravBrno, která je nejen krásná a chutná, ale taky ekologická, pocházející od lokálních výrobců a navíc pomáhá. Jejich zakoupením přispějete na péči o městskou zeleň.

Vybírat můžete prozatím z 6 druhů výrobků. Kolekce obsahuje víno z Bílých Karpat, meduňkovou koupel, kávu praženou na jižní Moravě, čokoládu v recyklovatelném obalu, speciální kuličky z brněnského orloje a šálky s motivem katedrály na Petrově. Zakoupením kteréhokoli výrobku uděláte nejen radost kvalitním výrobkem, ale přispějete také na konkrétní projekty Veřejné zeleně města Brna a pomůžete tak zlepšit životní prostředí ve městě. Kolekce je k vidění a dostání v e-shopu TIC BRNO na adrese www.darkyzbrna.cz a brzo snad také v jeho infocentrech. Výtěžek bude využit na méně tradiční způsoby ošetření stromů. Konkrétně budou ošetřeny například dva dospělé jírovce rostoucí v parku Špilberk poblíž dětského hřiště nad ulicí Gorazdovou.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...