Brno získalo 100 nových lůžek následné péče

Brno, 9. srpna 2018 - Počátkem roku 2017 zahájila SurGal Clinic výstavbu Pavilonu následné péče ve vnitrobloku nemocnice (namísto původního parkoviště). Motivem k výstavbě nového Pavilonu byla zcela nedostatečná kapacita lůžek následné péče v Jihomoravském kraji a často nevyhovující prostředí některých stávajících zařízení LDN.

SurGal Clinic 1832

Nový pavilon nabídne 100 lůžek následné péče, vlastní stravovací provoz a 80 parkovacích krytých stání. Veškerá zdravotní péče je hrazena zdravotními pojišťovnami. Jako jediné pracoviště v kraji nabízí SurGal Clinic i nadstandardní program s možností výběru jednolůžkového pokoje ze tří kategorií, stravu exclusive, rekondiční program a další doprovodné služby.

Pracoviště zahájilo svůj provoz v srpnu 2018 a postupně přijímá klienty dle žádostí jednotlivých pracovišť. V rámci příjmu pacientů je zprovozněn i elektronický formulář žádosti o příjem pro zjednodušení a zrychlení procesu příjmů pacientů.

Pracoviště následné péče poskytuje ošetřovatelskou péči pacientům s dlouhodobějším onemocněním, kdy pro nesoběstačnost je vedle medikamentosní léčby nutná i ošetřovatelské péče a rehabilitace. O pacienty se společně stará tým pracovníků složených z lékaře, fyzioterapeuta, diplomovaných sester, praktických sester a nižšího zdravotnického personálu. K dispozici je taktéž sociální pracovník, který poskytuje poradenství rodinám a spravuje administrativní agendu. V případě potřeby využívá pracoviště veškeré zázemí nemocnice SurGal Clinic (laboratoř, interna, chirurgie, zobrazovací metody, rehabilitace, operační sály apod.).

Více o pracovišti naleznete zde.


Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...