Noc snů v brněnské zoo!

Brno, 1. června 2012 – Noc snů, to je název akce v brněnské zoo, která výjimečně není určena široké veřejnosti, ale handicapovaným dětem. Prvního června od 18.00 do 22.00 tak mohou pozvané děti i jejich rodiče prožít výjimečný večer mezi zvířaty, spojený s bohatým doprovodným programem.

zirafa-01

Noc snů (Dreamnight at the Zoo) je mezinárodní akce, které se účastní zoo celého světa vždy první pátek v červnu a je určena pro děti, které jsou chronicky nemocné nebo postižené. První Noc snů se uskutečnila v roce 1996 v Zoo Rotterdam pro děti z Kliniky dětské onkologie. Zakladatelem a předsedou je Peter van der Wulp ze Zoo v Rotterdam.

Pozvané děti mají tento večer vstup do zoologické zahrady zdarma, a to i s rodiči a sourozenci. Stávají se tak jedinými návštěvníky zoo. V ČR se k této akci připojila v roce 2004 Zoo Děčín a v roce 2005 Brno, postupně se připojují další české zoo.

Noc snů se v Zoo Brno koná letos poosmé. Pro všechny jsou připraveny pohádky, hudební vystoupení, speciální komentovaná krmení, jízdy na ponících, malování na obličej nebo ukázky westernového ježdění a práce s koňmi, práce hasičů JMK, psovodů Městské policie Brno atd.

Na zvídavé otázky budou dětem odpovídat chovatelé Zoo Brno.


Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.